Amerykanie wydali podobno fortunę na wyszkolenie w Syrii 54 tamtejszych bojowników na komandosów do walki z Państwem Islamskim. Z tej liczby zostało na miejscu jeszcze 5. Pozostali są już najprawdopodobniej w Europie. Łatwiej ich było wyszkolić, niż upilnować. Ciekawe, czy któryś z nich zaszczyci, albo już zaszczycił nas swoją obecnością?

  
Jak informuje Tygodnik „wSieci” – zapadła właśnie decyzja przyjęcia w Polsce, nawet 100 tys. imigrantów. Zarówno Ewa Kopacz, jak i jej „chlebodawczyni”  ukrywają ten fakt. Zataja się prawdę przed opinią publiczną na co i kiedy się zgodziła premierzyca w sprawie uchodźców.
  
Inne dwie panie w Szwecji udostępniły islamistom kościół chrześcijański, usuwając z niego nawet krzyż, żeby nie narażać gości na cierpienie moralne, które ten widok mógłby wywoływać. Były władne to wszystko uczynić, bo jedna z nich jest kapłanem świątyni, a druga jej żoną lesbijką.
  
Na południu Europy, we Włoszech inna pani wykazała się męstwem nie zawiadamiając policji o zbiorowym gwałcie jakiego na niej dokonali murzyńscy uchodźcy. Nie powiadomiła policji dla „dobra sprawy”.
  
A może te i podobne im panie cierpią na jakąś nową odmianę choroby szalonych krów?
  
Czy można temu jakoś zaradzić? Tak, ale zaklęcia nie pomogą, trzeba zacząć od wyborów. Jeżeli nie odsuniemy od władzy Platformy Obywatelskiej grozi nam zagłada.
  
Ci, którzy ograniczają się tylko do narzekania, niczego nie zbudują. Powtarzanie, że wszystkiemu winni Żydzi, to jak utyskiwanie na pogodę. Może lepiej byłoby się przypatrzeć jak oni to robią i wziąć przykład? W USA Amerykanie polskiego pochodzenia stanowią dużą grupę etniczną, ale o skromnych możliwościach wpływania na politykę państwa, akurat przeciwnie do Żydów. Mogłoby być odwrotnie, ale tu tylko taki drobiazg: do urn wyborczych fatyguje się około 4% Polaków, a Żydów 93%.  Można oczywiście udawać, że to nie ma żadnego przełożenia na interesy obu tych grup, ale może jednak warto wziąć to pod uwagę i pofatygować się do urn 25 października?
  
Odsunięcie od władzy niebezpiecznej kliki jest chyba wystarczającym powodem żeby zagłosować na PiS!
 
Małgorzata Todd

Autorka prowadzi swojego bloga Internetowy Kabaret…

2 KOMENTARZE

  1. TAK! TAK! TAK! Pani Małgorzato ma Pani RACJĘ !!!! TAK!!!! Tak! Tak! TAK! Głosować na PiS!!!! Na tych co podpisali Traktat Lizboński, a przed jego podpisaniem w kolejnych latach wcielania i wycyckania Polski do/w Unii Jewropejskiej wspólnie z UD(UW), KLD, SLD, PSL, PC i innymi partiami, których już nie ma, nie protestowali i nie negocjowali lepszych warunków dla Polski w UE. A obecnie mamy to co mamy dzięki tamtym zaniechaniom i braku zdecydowanych działań. TYLKO KORWiN!!!! Może jak wejdą, to doprowadzą do wyjścia Polski z UE albo będą jątrzyć w UE, KE i PE i tamci sami nas z tych masońskich i socjalistycznych narzędzi niemieckiej polityki wywalą. KORWiN! Tylko KORWiN! Broń Boże PiS, Petru, Kukiz czy o PSL, PO oraz ZLEWie nie wspominając. I w ten sposób mamy na stronie kampanię i agitację wyborczą, czego miałem nadzieję nie będzie. KORWiN! Tylko KORWiN!

  2. Ta pani wierzy w Mikolaja. Odusnie od wladzy PO i przysunie – i tu pytanie kogo? Skoro wszyscy to te same wilki ubrane w kozuchy owcze. Odsuwanie i przysuwanie nic nie pomoze. Pomoze tylko wyjscie na ulice i pogonienie chazarow. Ich jest przeciez tylko 1 % a reszty 99 %. To chyba mogloby zadzialac prosze pani?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here