Bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, dużą firmę, spółkę lub biuro rachunkowe, wystawianie faktur i różnych dokumentów księgowych stanowi jeden z twoich obowiązków jako przedsiębiorcy. Zamiast wydawać tysiące złotych na drogie i często przesadnie skomplikowane programy księgowe, możesz skorzystać z wygodnej opcji, jaką daje ci fakturowanie online. Sprawdź 3 główne powody, dla których warto wystawiać faktury, korzystając z konta na platformie internetowej.

  1. Szybkie i wygodne wystawianie faktur
  2. Dostęp do dokumentów księgowych z dowolnego miejsca
  3. Bezpieczne fakturowanie online

Szybkie i wygodne wystawianie faktur

Księgowość prowadzona przez internet nie musi być skomplikowana i trudna. Przeciwnie – faktoring online to gwarancja wygody i komfortu, a cały proces wystawiania faktur zostaje sprowadzony do kilku kliknięć. Dane kontrahentów szybko i łatwo pobierzesz z bazy i w każdej chwili będziesz mógł wrócić do historii wystawionych dokumentów, po to, by ponownie wygenerować rachunek lub korektę faktury online.

Dostęp do dokumentów księgowych z dowolnego miejsca

O ile wystawianie faktur w programie księgowym możliwe jest wyłącznie na urządzeniach z zainstalowaną aplikacją, fakturowanie online daje Ci możliwość wystawiania faktur z każdego miejsca na Ziemi – jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu oraz dowolny komputer, smartfon lub tablet. Faktury online to idealna alternatywa dla wszystkich tych, którzy często pracują poza biurem, a finanse swojej firmy chcą kontrolować w domu, w podróży, a nawet na urlopie.

Bezpieczne fakturowanie online

Wśród wielu niewątpliwych zalet, jakie posiada fakturowanie online, warto zwrócić uwagę na wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych informacji. Wszystkie dane w serwisie są szyfrowanie, a logowanie wykonuje się przy użyciu bezpiecznych połączeń. Jednocześnie, platformy umożliwiające wystawianie faktur online posiadają szereg zabezpieczeń przed atakami hakerskimi i złośliwym oprogramowaniem, co pozwala w skuteczny sposób chronić dane twojej firmy oraz jej klientów, co w czasach licznych zagrożeń cybernetycznych jest szczególnie ważne.

Sam widzisz, że fakturowanie online to nie tylko wygodna i komfortowa alternatywa dla skomplikowanych programów rachunkowych i księgowych, ale także bezpieczna opcja wystawiania rachunków, faktur oraz dokumentów księgowych i magazynowych. Dodając do tego intuicyjną obsługę swojego konta na bezpiecznej platformie internetowej, nikogo nie powinna dziwić popularność, jaką od kilku lat cieszy się internetowy faktoring.

Materiał zewnętrzny

10 KOMENTARZE

  1. @Czerak z faktoringu? Ja bezpośrednio nie, mój przyjaciel korzysta, z tego co wiem to sobie chwali jeśli się zastanawiasz i potrzebujesz 😉

  2. @Ania, ja też się zastanawiam nad faktoringiem, ale szukam opinii o idea money. Mogłabyś coś powiedzieć może o nich?

  3. Barbra, ja korzystam z ich usług. Co byś chciała wiedzieć? Jeśli chodzi o doradztwo oraz oferowane usługi, nie mają sobie równych.

  4. @Barbra zależy co byś chciała wiedzieć, zawsze mogę podpytać przyjaciela 😉 WIem na pewno, że korzysta u nich z faktoringu pełnego

  5. Super, głównie jak to wygląda w praktyce, czy jest zadowolony z obsługi, przebiegu całego procesu, czy nie ma jakiś „kruczków” po drodze w umowach. Taka pantoflowa weryfikacja, luźne zapytanie

    • Zadowolony jest, jeśli chodzi o kruczki…mówił że czytał dokładnie umowę i po prostu o wszelkie wątpliwości wypytywał doradce, mówił, że był bardzo pomocny i generalnie to usprawniło też cały proces, wiedział dokładnie za co będzie płacił i co podpisuje, bo na spokojnie sprawdził co i jak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here