Gadowski o szczepionkach na Covid-19: To, co się dzieje, już dziś mogłoby stanowić kanwę świetnego filmu sensacyjnego

3

„Jeśli profesorowie Simon i Horban deprecjonują wszystkich i naganiają ludzi do szczepionek, to przypomnę, że do dziś nie wypełnili jeszcze deklaracji braku konfliktu interesów, przystępując do zespołu doradzającego premierowi w sprawach Covid-19. Może w końcu wypełnicie panowie profesorowie, bo tam trzeba będzie wpisać pieniądze, które się brało od Pfizera” – zaapelował Witold Gadowski w najnowszym Komentarzu Tygodnia.

Narastają wątpliwości odnośnie skuteczności szczepionek na Covid-19. Witold Gadowski, w najnowszym Komentarzu Tygodnia, zgłębia temat. Ujawnia powody, dla których dystrybucja szczepionek firmy Pfizer została ograniczona. Jest dużo wątpliwości, o których ludzie nie wiedzą.

„Czy osoby godzące się na szczepienie są świadome tego, że uczestniczą w eksperymencie medycznym, i że będą obiektem obserwacji przez najbliższe dwa lata?” – pyta Gadowski.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego Komentarza Tygodnia i do jego rozpowszechniania. O tym musi się dowiedzieć jak najwięcej Polaków!!!

3 KOMENTARZE

  1. Nie można tego nazwać inaczej jak tylko eksperymentem medycznym. Ze względu na krótki czas testów nie jest jeszcze znane pełne spektrum działania szczepionki. Nawet nie wiadomo, czy szczepienie trzeba powtarzać co roku, czy jedna dawka wystarczy na dłuższy czas.

  2. Przepraszam bardzo, ale Pan Witold Gadowski był, że tak powiem umiarkowanym zwolennikiem PISu. Na pewno wiele osób zagłosowało na PIS właśnie z tego powodu. Wobec tego, teraz trzeba spijać naważone piwo Panie Witoldzie. Napisałem do Pana Panie Witoldzie kiedyś email, w którym dziwiłem się, dlaczego tak kurczowo trzyma się Pan strony PISowskiej, a z drugiej strony dlaczego jedzie Pan tak po Konfederacji…. Email nie pomógł.. Na zakończenie dodoam, że kilka osób w PISie ma IQ ponad 160, natomiast pozostali, razem z wyborcami bardzo nisko, Jakies 90 -100 punktów. I jest ich większość, tych głąbów. Stąd marne szanse, abyśmy do czekali końca pandemii i tych oczywistych bzdur, manipulacji, bolszewickiej propagandy i kłamstw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here