Czy porównanie Generalnego Gubernatorstwa z III RP jest uzasadnione? Czy zestawienie Hansa Franka z Donaldem Tuskiem nie jest nadużyciem? Grzegorz Braun, znany reżyser dokumentalista, polityk, twierdzi, że takie zestawienie jest uprawnione.

I – co gorsza – wypada z niekorzyścią dla Donalda Tuska. Dlaczego? Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi Grzegorza Brauna.

Ponadto dowiecie się, czym jest życie oparte o „darmową michę zupy” oraz dlaczego Piotrków Trybunalski przypomina, że Polska nie zaczęła się 22 lipca 1944 roku czy też 1 maja 2004 – tj. w dniu wstąpienia Polski do UE.

Obejrzyj fragment spotkanie z Grzegorzem Braunem, które odbyło się we wrześniu w Piotrkowie Trybunalskim…

4 KOMENTARZE

  1. Ten cały PiS-Populizm i Socjalizm, to są albo idioci albo gracze. Na dwa tygodnie przed wyborami znowu pozwalają mleć ozorami Macierewiczowi i Kaczyńskiemu, do tego wyświetlają durne wyborcze reklamówki w stylu 'jenzga nienwiszczi’. Są TRZY wyjaśnienia – albo tak są pewni wygranej, że dzielą skórę misia, a miś jeszcze daleko w kniei, co świadczy o ich całkowitej 'gópocie’, to jedno, a drugie, albo NIE CHCĄ RZĄDZIĆ S A M O D Z I E L N I E Polską (a mieli taką szansę), bo to jest odpowiedzialność i trzeba się narobić, aby posprzątać i naprawić zło z 25 lat rzekomej wolności, a najbardziej z ostatnich 8 lat rozpierduchy i nie bardzo wiadomo od czego i kogo zacząć, jak to zrobić i nie mają planu, ustaw, przepisów oraz jak i kogo za szyję zaciągnąć i rozliczyć do kryminałów, za zniszczenie PAŃSTWA i NARODU, co podciągnięte jest pod paragrafy ZDRADY STANU. Albo, to trzecia możliwość, chcą być wieczną opozycją, co wiąże się z brakiem odpowiedzialności za kraj i obywateli, lecz jednocześnie daje fajne posadki i niezłą kaskę. Obiektywnie 'piższe’ 'jag’ 'jezd’. I jak ktoś 'sze’ 'obruóższy’, to tym gorzej dla prawdy, dla faktów i świadczy, że nie widzi, nie słyszy i nie myśli oglądając 'polskają’ rzeczywistość.

  2. ty danielu!! (co za imię kojarzące się z dwiema, hm! POstaciami) na TRZY konkretnie POstawione zarzuty i tezy POtrafisz PiSać wyzwiska i obrażanie osoby. Zero odPOwiedzi. Fanatycy Porozumienia Oszustów oraz Populizmu i Socjalizmu tylko tak potrafią dyskutować – obelgi, wyzwiska, arogancja i agresja. Wybaczam ci i obiecuję modlitwę wstawienniczą do Świętych Pańskich i Matki Bożej, o natchnienie Duchem Świętym, abyś widział w drugim człowieku również człowieka i o myślenie dające światło Ducha Świętego.

  3. a gdzie sa komentarze Marko?? zniszczono go. bo pisal prawde o bandyckiej ideologii kapitalistycznej. a socjalizm, lubimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here