Badania pokazują, że 21% nastolatków padło ofiarą cyberprzemocy, i doskonale rozumiemy, że nie chcesz, aby twoje dziecko znalazło się wśród tych statystyk. Najłatwiejszym sposobem, aby zapewnić, że twoje dziecko nie jest narażone na prześladowanie w internecie, jest monitorowanie aktywności ich telefonu.

Na rynku istnieje wiele aplikacji szpiegowskich, ale nie wszystkie z nich umożliwiają ci pełny dostęp do telefonu twojego dziecka bez jego wiedzy, dlatego jesteśmy tutaj, aby ci pomóc. Dziś nauczymy cię, jak śledzić telefon dziecka za pomocą tych pięciu prostych narzędzi. Bez względu na lokalizację twojego dziecka, kontakty czy aktywność na mediach społecznościowych, nic nie pozostanie przed tobą ukryte.

Dlaczego śledzić telefon swojego dziecka

Jednym z najważniejszych powodów śledzenia telefonu swojego dziecka jest ochrona przed niebezpieczeństwem. Są zbyt młodzi, by wiedzieć, co jest dla nich dobre, ale jednocześnie ciągłe pilnowanie ich może ich odstraszać. Najlepszym sposobem ochrony jest pozostanie w cieniu, obserwowanie tego, co się dzieje w ich życiu i podejmowanie działań tylko w przypadku realnego zagrożenia.

Najlepsze narzędzia do śledzenia telefonu Twojego dziecka

Oto najlepsze 5 narzędzi, których możesz użyć do monitorowania telefonu swojego dziecka.

1. uMobix: Najlepsza aplikacja szpiegowska dla rodziców

uMobix to darmowy program do szpiegowania telefonu bez instalacji, specjalnie opracowany do celów kontroli rodzicielskiej. Kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iPhone, uMobix może monitorować do 30 popularnych aplikacji mobilnych, w tym aplikacje społecznościowe, takie jak WhatsApp, Viber, Kik i TikTok. Dzięki funkcji śledzenia GPS będziesz również na bieżąco z lokalizacją swojego dziecka, co pozwoli Ci dokładnie zlokalizować jego pozycję na mapie.

Oprócz zdalnego monitorowania, istnieje również możliwość wysyłania zdalnych poleceń, takich jak blokowanie strony internetowej, usuwanie nieodpowiednich aplikacji lub dostęp do skasowanych informacji. Nawet jeśli Twoje dzieci próbują oszukać Cię, zmieniając nazwy kontaktów, zostaniesz natychmiast powiadomiony o zmianie.

Zalety:

  • Prosta konfiguracja

  • 100% niewykrywalność

  • Wiele bezpiecznych opcji płatności

Wady:

  • Jeden plan można używać tylko na jednym urządzeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here