Już wkrótce na naszym portalu wywiad z Janem Pospieszalskim, publicystą, twórcą programu telewizyjnego „Warto rozmawiać”, artystą.
W wywiadzie m.in…
– Co tak rozsierdziło „Salon” w filmie „Solidarni 2010”, że Jan Pospieszalski do dziś uchodzi za wroga nr 1?
– Czy za operacją przeciw Pospieszalskiemu stały służby specjalne?
– Czy prokuratura powinna przesłuchać prezydenta Komorowskiego w sprawie katastrofy smoleńskiej? I czy tylko jego?
– Czy w III RP jest miejsce dla mediów konserwatywnych?
Już wkrótce – Jan Pospieszalski specjalnie dla Prokapitalizm.pl…


PSz
Foto. PSz

5 KOMENTARZE

  1. Zapytajcie go jeśli mogę prosić o to, co myśli o kulisach dedykowanej mu gadzinowatej piosenki zespołu Big Cyc. Przecież to jego koledzy z branży. Zapytajcie też proszę o to jak wyglądała współpraca z Waglewskim w VooVoo, który jest lewicujący. A może Pan Jan w pewnym momencie odkrył swoje poglądy. Niech powie jak to było. Chyba, że wywiad już był… 🙁

  2. a także nt. masowej kasacji materiałów TVP z internetu, gdzie tylko tam wiele osób wspierających idee konserwatywne mogły obejrzeć materiały jak solidarni2010.

  3. Zapytajcie Pospieszalskiego dlaczego takie świństwo zrobił nam wszystkim filmem „Solidarni 2010” Jak śmiał tak perfidnie łgać i manipulować za nasze pieniądze. Dla mnie to zwykły zaklamany pajac i tyle

  4. Dobrze, że udało się 'prokapitalizm.pl’ przeprowdzić wywiad z tym publicystą(?)muzykiem. Czy były trudności z dotarciem i przepytaniem p.J.Pospieszalskiego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here