„Ja nie wiem co ja uważam”- stwierdził pan Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości w wywiadzie radiowym na temat ”katastrofy smoleńskiej”. Pan Jacek nawet nie wie co uważa, a co dopiero wiedzieć co inni uważają, na przykład towarzysz Jarosław Kaczyński. Jak się nie wie co się uważa, to lepiej uważać co uważa pan Jarosław Kaczyński na temat ”katastrofy smoleńskiej”, o której jakoś ostatnio milczy…

Może mu ktoś powiedział, żeby była morda w kubeł… Na przykład Amerykanie, którym służy bezprzykładnie kamuflując, że to niby nie prawda. Towarzysz Jarosław Kaczyński budując w Polsce socjalizm zapomniał na razie o „katastrofie smoleńskiej”. Co prawda jego człowiek Antoni Macierewicz, nawet chce wkomponować „katastrofę smoleńską” w obchody kolejnej rocznicy rzezi warszawskiej, wywołanej przez szaleńców i agentów sowieckich, ale towarzysz Jarosław jakoś mało. Tylko patrzeć jak przy okazji Tobruku, Narwiku i Monte Cassino będzie o ”katastrofie smoleńskiej”. Chociaż nie ma to nic ze sobą wspólnego. Ale można tak zrobić propagandowo, żeby miało… Można do tego jeszcze wmieszać Grunwald.

Tak jak Papież Franciszek namawiający Polaków do zwierania związków z obcymi ludźmi z innych cywilizacji – to naprawdę dobry pomysł, ale dla kogo? Każdy powinien kierować się własnym rozumem, ale, żeby Papież katolicki namawiał do wielkiego rasowego mieszania? Jak się wszystkich wymiesza to dopiero będzie cyrk! A profesor Koneczny przestrzegał przed mieszaniem cywilizacji.. Już wtedy piłsudczycy zrobili z nim porządek. Nie pasował do ich rządów to go od 1929 roku odsunęli od dydaktyki. Żeby nie miał złego wpływu na młodzież. Gdyby Profesor zajmował się Krzyżakami – to może by jeszcze przełknęli. Ale cywilizacje? Bramińska, turańska, łacińska, arabska, chińska, bizantyjska – też by może przeszły, ale żydowska? Tego już było za wiele.. Trzeba było coś z profesorem zrobić… No i poszedł na emeryturę zmarginalizowany. On się upierał przy łacińskiej, a piłsudczycy przy masońskiej. Poobsadzali całe państwo według lóż masońskich. A to loża” Kopernik”, a to” Staszic”, a to „Kołłątaj”. Było ich chyba z piętnaście.. Mieszanie ras to program masonerii światowej od lat.

Ciekawe jest też mieszanie przy zamachach – a to w Nicei a to w Monachium. Tylu ludzi zginęło. Jeden muzułmanin wjechał samochodem, a drugi strzelał w markecie. Wojna religijna toczy się na całego w pojedynkę, ale przy tych zamachach jest ciekawa informacja: jeden z niemieckich dziennikarzy, niejaki Ryszard Gutjahr, był przy jednym zamachu i przy drugim. I tam kręcił materiały – miał facet szczęście, iż wiedział, że zamachy będą, no bo skąd wiedział, żeby tam właśnie być? Może jest jasnowidzem, tak jak jego żona, porucznik Mossadu (i w Knesecie była również). Przy tym zbiegu okoliczności znalazła się również w kręgu światowej organizacji – Światowy Kongres Żydów. Ależ tych zbiegów okoliczności, gdybym nie wiedział – to bym nie uważał.

I jeszcze Papież Franciszek uważa, żeby ”otwierać drzwi i serca dla uchodźców”(???) Oczywiście jak każdy chrześcijanin się czuje na siłach i finansowo, to powinien zaprosić do siebie rodzinę muzułmańską, żeby sobie trochę posiedzieli na cudzym i żeby było po bratersku i z miłością – bez nienawiści. Nich się poczują bezpiecznie. Byleby państwu nie przyszło do głowy utrzymywać pod przymusem podatkowym uchodźców i kierować ich do ośrodków, które są na utrzymaniu polskiego podatnika. Czy tego chce – czy nie.

Właśnie Kongres Nowej Prawicy zbiera podpisy pod rozpisaniem referendum w sprawie przyjmowania ludzi z innej cywilizacji na teren Polski – razem z Ruchem Kukiza. Chcemy, żeby naród się wypowiedział co o tym sądzi, a nie sprzedajne „elity”, które robią to co inni im każą. Indywidualnie na swoje utrzymanie – tak, ale kolektywnie i zbiorowo przez państwo – nie. Bo się to skończy tak jak w Niemczech, Francji czy Zjednoczonym Królestwie.

Od nadmiaru przybytek boli!

Waldemar Jan Rajca

Autor prowadzi swojego bloga Orwell 2006.

1 KOMENTARZ

  1. PANIE RAJCA !!! …. i w Belgii, i w Holandii, Szwecji, Norwegii, i można wymieniać i wymieniać. Można wmieszać Grunwald, ale Lepanto i Wiedeń już NIE ???? Dla ścisłości, może mi Pan odpowie, jak to się stało, że loże masońskie zostały zabronione przed 1939 przez polskie państwo? Ogólnie zgadzam się z Pana artem w 100% !!!!!!! Śmierdzi mi, bardzo smród jest przy tych Ś.D.M. Kto i dlaczego go wywołuje, to JEST ZAGADKA !!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here