Prokapitalizm.pl ogłasza konkurs na najlepsze, najbardziej barwne materiały na temat toczącej się właśnie, chyba najbardziej bezbarwnej kampanii wyborczej w historii III RP, kampanii do Parlamentu Europejskiego.
W ramach materiałów konkursowych zachęcamy do przysyłania fotografii, relacji ze spotkań czy innych materiałów (za wyjątkiem jednoznacznie agitatorskich) , które w jakiś sposób mogłyby zainteresować kampanią czy ożywić potencjalnego wyborcę, znudzonego polityką. Szczególnie mile widziane będą relacje oraz fotografie nie pozbawione elementów humorystycznych, zawierające w sobie lokalny koloryt kampanii (tak trudny w tej kampanii do uchwycenia), absurd, czy rodzajową scenkę, która nie tylko zainteresuje Czytelników ale również ich rozbawi. Nadsyłane materiały publikowane będą na bieżąco na stronie.
UWAGA: Na konkurs przesyłane mogą być wyłącznie materiały własne, przedstawiające kampanię lokalną, prowincjonalną, niezależnie z jakiego miejsca w Polsce będą pochodzić.
Konkurs trwać będzie oczywiście do czasu trwania kampanii wyborczej, a najlepsze materiały nagrodzone zostaną ciekawymi książkami  o tematyce wolnorynkowej i historycznej.
Na nagrody przewidziano:
Ludwig von Mises – „Interwencjonizm”
Ludwig von Mises – „Mentalność antykapitalistyczna”
Richard Prebble – „Nowozelandzkie odrodzenie gospodarcze”
Piotr Gontarczyk – „Nowe kłopoty z historią”
wyslij_email Przyślij materiał na konkurs…
Redakcja Prokapitalizm.pl
Obejrzyj fotorelację z kampanii…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here