Pani premier Ewa Kopacz przelała pieniądze do Słupska na prośbę pana Roberta Biedronia, którego tamtejsi mieszkańcy wybrali sobie na tamtejszego prezydenta. Poprzedni prezydent ubzdurał obie aquapark, że będzie fajnie i wesoło, jak tylko weźmie pieniądze z Unii Europejskiej, resztę pożyczy, i radości będzie w Słupsku wiele – bo ważne, żeby igrzyska trwały, no i trochę chleba. Unia coś tam zakwestionowała – jak to w morzu przepisów – i całość utopii runęła – zostały długi do spłacenia.

Dwadzieścia parę milionów złotych. Nie usłyszałem dokładnie ile pieniędzy pani Ewa Kopacz dała dla upadającego Słupska? Wiele miast w Polsce jest zagrożonych upadkiem, wiele pieniędzy potrzeba, bo socjaliści nie znają umiaru w wydawaniu nie swoich pieniędzy. Cała Polska zagrożona jest bankructwem, wobec polityki wielkiej podaży pieniądza bez pokrycia. Co innego gdyby pieniądze były… I też należałoby się zastanowić, na co te pieniądze wydać. Może tylko na drogi, oświetlenie, bezpieczeństwo, wodociąg – ale przy prawie korzystania z własnej studni.

Pieniądze do Słupska popłynęły – widocznie pani Ewa Kopacz ma słabość do celebryty, pana Roberta Biedronia, tym bardziej, że modne są obecnie inne orientacje seksualne niż normalna – normalna jest w niełasce. Bo co to za wydarzenie jak ktoś jest heteroseksualny? Być homoseksualistą – to jest to! Najlepiej homoseksualistą zawodowym wpisanym w lewicowy nurt preferowania określonej opcji seksualnej. Może po linii seksualnej pan Biedroń dostał z naszych kieszeni te pieniądze? A może pani premier – być może już sprawa jest obgadana – przeniesie tęczową tęczę z Placu Zbawiciela do Słupska?

Bo są plany likwidacji haniebnej tęczy przez Kościołem na Placu Zbawiciela i przeniesienia jej w inne miejsce. Jest wiele takich miejsc gdzie – jak już musi być – może stanąć tęcza. Może stanąć w Sejmie – na Sali Plenarnej, albo w Senacie. Przed Sejmem też znalazłoby się miejsce, albo przed gabinetem pani premier Ewy Kopacz. Tam też byłoby fajne miejsce, jak będzie szła manifestacja w dniu 11 listopada – ktoś łatwo będzie mógł ją podpalić, jako symbol degeneracji współczesnej i podnoszenia do rangi cnoty zboczenia. Koleżanka pyta koleżankę: – Aniu, czy ja jestem ładna? – Zapytaj swojego chłopaka. – Ale ja nie mam chłopaka! – No właśnie – odpowiedziała koleżanka. Pan Robert Biedroń jest ładnym homoseksualistą – to nie ulega wątpliwości. Urodził się w Rymanowie kolo Krosna wychował się w Krośnie, i jeszcze uczył się hotelarstwa w Ustrzykach Dolnych. Potem związał się z helsińską fundacją praw człowieka. Może by tęczę postawić w Krośnie – na rynku? Ładny rynek – ładnie wyglądałaby tęcza. Wiem, bo mam żonę z Krosna. Chociaż na Podkarpaciu za dużo jest konserwatywnie myślących ludzi. Jeszcze częściej byłaby palona niż w Warszawie. I znowu trzeba byłoby szukać nowego miejsca.. Może w Kozłówce pod Lublinem?

W każdym razie Słupsk już otrzymał nasze pieniądze za pośrednictwem pani Kopacz – między innymi – na remonty domów i tamtejszy Teatr Lalki o dźwięcznej nazwie” Tęcza”(???). Czy to jest przypadek? Czy Teatr Lalki o nazwie” Tęcza” nie ma związku z Tęczą w Warszawie? Należało sprawdzić, kto pracuje w takim teatrze lalki – chodzi mi o orientację seksualną, bo może być tak, że pan prezydent Robert Biedroń osadził pracownikami teatru wszystkich ze Słupska, którzy posiadają określoną orientację seksualną. Ja nie mówię, że jest – piszę, że może być, bo może się zdarzyć, że w całym Słupsku tylko pan prezydent Robert Biedroń charakteryzuje się tą przypadłością. I dlatego go mieszkańcy wybrali!

Teatr Tęcza był pierwotny wobec Tęczy na Placu Zbawiciela. Oznacza to, że chyba nie ma związku pomiędzy tymi faktami, ale pewnym jest, że istnieje potajemne porozumienie pomiędzy lewicą Palikota, a lewicą Platformy Obywatelskiej Unii Europejskiej. ONI w głównych sprawach są zgodni, w sprawach, żeby Polsce i Polakom zaadoptować nienormalność. Bo „Polskość to nienormalność” – jak twierdził swojego czasu pan Donald Tusk pracujący na usługach pani Merkel – i jak wieść niesie – jego pseudonim konspiracyjny w walce o „wolną Polskę” to „Oskar”. Trzeba byłoby dokładnie odtajnić dokumenty Stasi. Ja nie mówię, że na pewno, ale jakoś jego postępowanie przez lata dziwnie wygląda. Na pewno nie służył Polsce – to jasne. Chyba, że jego pseudonim to ”Tęcza”. Tak też można walczyć było o „wolną Polskę”. I pomyśleć, że kiedyś urzędował na Pchlim Targu i czyścił kominy…

Chyba od tego przewróciło mu się w głowie…

Waldemar Jan Rajca

 Autor prowadzi swojego bloga Orwell 2006.

Foto.: dw.com

2 KOMENTARZE

 1. „Cała Polska zagrożona jest bankructwem, wobec polityki wielkiej podaży pieniądza bez pokrycia.”
  Dwa wielkie tematy w jednym zdaniu.
  Polska jest zagrozona bankructwem – to fakt Kapitalizm to taki system ktory prowadzi prosto do bankructwa. Firmy, ludzi, miasta, panstwa i caly swiat. Polska jest tego ewidentnym przykladem.
  Wielka podaz pieniadza bez pokrycia to byla w komunie – pienadz byl ale nie bylo nic w sklepie. Natomiast w kapitalizmie jest przeogromna masa towaru na ktorego …brakuje pieniadza. Jest dokladnie odwrotnie – jest ogromny brak pieniadza przy ogromnej masie towaru i uslug.
  Kapitalizm to w ogole smieszny i nielogiczny system. Tworzy na magazyn a kiedy sie to zepsuje wyrzuca na smietnik. A obok stoja miliony biedakow bez butow, bez domu, bez jedzenia. I caly ten bzdet ma jeszcze miliony wyznawcow jako jedyne rozwiazanie dla ludzkosci.

 2. ” A obok stoja miliony biedakow bez butow, bez domu, bez jedzenia. I caly ten bzdet ma jeszcze miliony wyznawcow jako jedyne rozwiazanie dla ludzkosci.”
  hehehe 🙂 Oj Marco… co ty bierzesz? Podziel się, proszę – też chciałbym mieć tak fajnie w głowie jak Ty 😀
  A tak nawiasem, po raz kolejny: powiedz nam wszystkim, Tyś co pozjadał wszystkie rozumy, jaki jest idealny system według Ciebie? A no tak… najlepszy system to taki, w którym Ty będziesz albo tym „wrednym kapitalistą” albo w rządzie, prawda? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here