KORWIN-MIKKE: Ambasador USA ingeruje w wybory, bo skok na kasę zaczyna im się komplikować

Już rozumiecie skąd tak wściekłe ataki na nas ze strony PiS, TVPiS, Sakiewicza, pozostałych aparatczyków pisowskich i wielu innych mediów? Ujawniliśmy, że PiS od 4 lat prowadzi rozmowy ws. roszczeń, tam już decyzja została podjęta. Ale stanęliśmy im na drodze

1
Foto.: Jan Bodakowski

Ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher, na tydzień przed wyborami zaatakowała Konfederację za MÓWIENIE PRAWDY o ustawie 447! Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było.

Z jednej strony to skandaliczna ingerencja obcych władz w wybory w Polsce, coś niebywałego. To efekt polityki na kolanach PiS, PO i wcześniejszych rządów, przez którą obce państwa traktują nas jak republikę bananową! Z drugiej strony pani ambasador swoim atakiem wprost pokazała kto w Polsce przeszkadza w realizacji roszczeń żydowskich i nie pozwala na grabież Polski – #Konfederacja. Tak, Konfederacja to jest ten problem, który strona amerykańska i izraelska w porozumieniu z rządem PiS muszą zlikwidować, aby Polacy zapłacili.

Już rozumiecie skąd tak wściekłe ataki na nas ze strony PiS, TVPiS, Sakiewicza, pozostałych aparatczyków pisowskich i wielu innych mediów? Ujawniliśmy, że PiS od 4 lat prowadzi rozmowy ws. roszczeń, tam już decyzja została podjęta. Ale stanęliśmy im na drodze. Ataki na nas nic im nie dały, nasze poparcie zaczęło wręcz rosnąć, Polacy zaczynają otwierać oczy. Teraz interweniować postanowiła już ambasador USA, bo skok na kasę zaczyna im się komplikować.

Ale wiecie co w tym wszystkim jest najważniejsze? PRAWDA. Pani ambasador w swoim wpisie wskazała link do dokumentu ambasady USA, który miał jakoby wyjaśniać, że mijamy się z prawdą ws. ustawy 447. A tymczasem ten dokument jest… 100-procentowym potwierdzeniem wszystkiego, o czym mówimy i alarmujemy od samego początku!!! Otóż w dokumencie możemy przeczytać: „Deklaracja z Terezina (podpisana przez Polskę) wzywa kraje do zwrotu mienia, bez ustanowionego spadkobiercy, w celu pomocy osobom ocalałym z Holocaustu, które znajdują się w potrzebie.”

O to właśnie chodzi! Ustawa 447, uchwalona przez USA, to narzędzie do realizacji bezpodstawnych roszczeń organizacji żydowskich, które domagają się zwrotu mienia bezspadkowego i chcą zrobić skok na polski majątek!

Oto cała PRAWDA, której przeciętny obywatel ma nie dostrzec i spać spokojnie omamiony obietnicami wyborczymi i masą tematów zastępczych. Ale my na to nie pozwalamy! Lada dzień gotowy będzie nasz obywatelski projekt ustawy anty-447, pod którym będziemy zbierać podpisy Polaków i zgłosimy go w Sejmie! Ale musimy mieć Wasze poparcie.

NIGDY nie zgodzimy się realizację roszczeń żydowskich wobec Polski i ZAWSZE będziemy stać na straży naszej Ojczyzny. Prosimy Was, informujcie o tym rodzinę, znajomych, kogo tylko możecie. Stawka tych wyborów jest ogromna, chodzi o przyszłość państwa. 26 maja głosujcie w obronie Polski, głosujcie na KONFEDERACJĘ! #KoalicjaProPolska

Link do dokumentu o ustawie 447, który wskazała ambasador Mosbacher: https://pl.usembassy.gov/pl/just_pl/

Janusz Korwin-Mikke

1 KOMENTARZ

  1. Może i bym na nich zagłosował …, ale Korwin i Liroy to ludzie którzy nic dla Polski i Polaków nie zrobili i nie zrobią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here