Stanisław Michalkiewicz: „Nie dziwię się, że dzieci nie chcą się rodzić. Gdybym ja wiedział, że przychodząc na świat mam do spłacenia dług, którego nie spłacę przez całe życie to też bym się zastanowił”.

Michalkiewicz mówi m.in. o przymusie ubezpieczeń, o „starych wampirach wysysających krew z młodych”, programie 500+, demografii i długu publicznym (nagranie podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim, marzec 2016 – organizator Pobudka.org)

4 KOMENTARZE

  1. Miłość i miłosierdzie, miłością i miłosierdziem, lecz jest również SPRAWIEDLIWOŚĆ i GNIEW Boży. I od nich będzie zależeć ZBAWIENIE. Każdy będzie rozliczany indywidualnie z tego co pamiętam, a Pan Bóg za dobre wynagradza, a za zło karze. Czy coś pomyliłem?

  2. Michalkiewicz niech idzie na (zasluzona?) emeryture. Niech przestanie bredzic, straszyc i przekrecac fakty. Szkoda ze program 500 plus nie pojawil sie zanim go poczeto wtedy byloby jedengo przekretacza rzeczwistosci mniej.

  3. Mam nadzieję, że wPiS powyższy p.Logika będzie wykasowany, bo jest bez argumentów, nie na temat i grzeszy ZŁORZECZENIEM wobec drugiego bliźniego. Czy na tym poziomie powinny być dyskusje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here