Segregacja sanitarna
Adam Niedzielski (foto. internet)

Konfederacja: Minister Niedzielski w Polsat News zapowiedział, że projekt ustawy segregacyjnej, dający pracodawcom możliwość weryfikowania czy pracownik jest zaszczepiony, zmierza właśnie do rządu i trafi na najbliższe posiedzenie Sejmu!

Minister zdradził, że dogadał się z partiami opozycyjnymi (zapewne KO, Lewica i PSL zagłosują za) i jest pewny, że projekt zostanie przegłosowany!

Konsekwencje? Pracownik będzie mógł być przesuwany na inne stanowiska, co przecież może wiązać się np. z niższym wynagrodzeniem!

Czy minister dostał w programie choć jedno pytanie o sens segregacji sanitarnej? NIE. Mało tego, główne media wręcz zachęcają rządzących, by wprowadzili tę bzdurną, bezsensowną i nielegalną dyskryminację, która NIE MA SENSU, bo osoby zaszczepione również się zarażają i przenoszą wirusa, co udowadniają badania, udowadnia praktyka. To jest antynaukowe działanie ministra, który pod pozorem „walki z Covid” chce ograniczać prawa obywatelskie milionom ludzi.

A przy okazji znów kłamliwie manipuluje w sprawie liczby zgonów i zakażeń na Covid-19 wśród osób zaszczepionych – według ostatnich danych (pochodzących z Ministerstwa!) już ponad 30% takich zgonów to osoby zaszczepione!

Już teraz ogłaszamy, że będziemy protestować! Najbliższe posiedzenie Sejmu już 16 i 17 listopada. Zrobimy co w naszej mocy, by powstrzymać te chore, antyobywatelskie i łamiące Konstytucję RP (art. 32) przepisy!

Info. z Konfederacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here