Segregacja sanitarna
Adam Niedzielski (foto. internet)

W obecności uczciwego redaktora TV Trwam, człowiek zwany ministrem Niedzielskim wydukał, że kłucie będzie regularne jak przy grypie.

Prasa zachodnia dawno już pisała o stawkach łapówek BigPharmy (5% od sztuki, 10 % dla decydentów) więc pewne rozwiązania rozumieją się same przez się.

Zostało to jednak okrzyknięte jako nowinka:

Zupełnie niesłusznie. Gdy bowiem wczesną wiosną 2021 naukowcy i lekarze w Izraelu zobaczyli, że moc elixiru nieśmiertelności znika niczym wdzianko Kopciuszka na balu, wywołany do odpowiedzi CEO Pfizera ogłosił bezczelnie co następuje:

>A likely scenario is that there will likely be a need for a third dose somewhere between six and 12 months [after the initial vaccination] and from there, there will be an annual revaccination.”<

Gazeta „Jerusalem Post” dodawała jeszcze wiosną w słodkie usta pfizerskiego CEO zdanie brzmiące „myśleliśmy, że wirus będzie jak polio, a jest jak grypa”, ale już go nie ma i są w zamian inne, np. o pani Walensky. Ale to też nie dziwi.

„1984”: „Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.”

Pierwszą ofiarą każdej wojny jest prawda.

U nas ofiarnikami są Niedzielski i spółka, ze schowanym ostatnio w cień kolegą Michałem i mężem zaufania tuttich – Grzegorzem.

Zmniejszanie oczekiwań to nie żarty, o czym przekonują się ludy Zachodu, a nawet unoszący się na piątej fali i zaprzestający poszukiwań złóż gazu w imię „ratowania planety” na rozkaz UE i Bidena mieszkańcy Izraela.

A u nas „wina Putina” i zdziwienie, że w domach o 50% a w firmach i o 800% rosną ceny. Ratujemy Ziemię przed ludźmi.

Albert Zak

Post scriptum:

Lubiących literaturę SF zachęcam do rzucenia okiem na ten wywiad z CEO Pfizer”. Z marca 2021. I już nawet nie o dramat skutków ubocznych tego eksperymentu z datami końca 22, 23 i 2024 chodzi.

M.in.:

>> 94% ochrony przed zarażeniem się”

i

„wszystko, wszystkie trzy miary, łagodna choroba, hospitalizacje i zgony są „na północ” od 97% <<

„Dane zasadniczo mówią nam o trzech rzeczach, które powiedziałbym, Meg. Po pierwsze, potwierdzają skuteczność.

W rzeczywistości dotychczasowa skuteczność w Izraelu wynosi 97% i nie jest to skuteczność tylko w przypadku zgonów lub hospitalizacji, ale także w przypadku łagodnej choroby, więc wszystko, wszystkie trzy miary, łagodna choroba, hospitalizacje i zgony są na północ od 97% w rzeczywistości światowa skuteczność z milionami zaszczepionych ludzi.

Drugim, jak wskazałaś, prawdopodobnie najważniejszym ze wszystkich, jest to, że dane wykazują 94% skuteczność w leczeniu bezobjawowym. Oznacza to 94% ochrony przed zarażeniem się, nawet jeśli nie masz choroby. To niezwykle ważne, nie szczególnie dla ciebie, bo nie będziesz mieć choroby, ale dla społeczeństwa, ponieważ bezobjawowi nosiciele, bezobjawowi pacjenci to ci, którzy przenoszą chorobę,

Meg. Tak więc po raz pierwszy spodziewaliśmy się mieć coś dobrego pod względem zapobiegania bezobjawom, ale po raz pierwszy przychodzimy z potwierdzeniem badań dowodowych na taką skalę w świecie rzeczywistym. I oczywiście nigdy nie spodziewaliśmy się tak wysokiej liczby 94%.

https://www.cnbc.com/2021/03/11/first-on-cnbc-cnbc-transcript-pfizer-chairman-and-ceo-albert-bourla-speaks-with-cnbcs-squawk-box-today.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here