Rząd PO-PSL zaczyna nowy rok od skoku na kasę podatników. Ci pospolici złodzieje w białych rękawiczkach nie mają żadnych oporów przed dalszym strzyżeniem potulnych baranów, które na wszystko się godzą. A skoro się godzą to co sobie nie pofolgować.

Okazuje się, że od tego roku obowiązuje nowy podatek paliwowy, nazwany tym razem „opłatą zapasową”. Opłatę tę ponieść mają producenci paliw na rzecz stworzonej przez PO-PSL Agencji Rezerw Materiałowych. Znając życie, producenci ci jakoś będą sobie chcieli tę opłatę odbić, więc zapewne najprostszym sposobem będzie obciążenie nią bywalców stacji benzynowych czyli kierowców. W przypadku dalszego spadku cen ropy naftowej, być może przejdzie to niezauważenie. Jeśli jednak ceny ropy w którymś momencie zaczną iść w górę, a wcześniej czy później musi to nastąpić, wówczas nie dziwny się jeśli z dzisiejszych 4,80 za litr, cena skoczy do ponad 6 zł.

S

4 KOMENTARZE

  1. Przecież Pani Premierżyca Kopacz Ewa zapowiadała PO POwrocie ze szczytu cieplarnianego, czy jak mu tam było, że w Polsce energia nie zdrożeje, a już jest wiadomo, że od 1.I.2015 prąd elektryczny zdrożeje o ok.3 procent. Cieszmy się, że nie o 100%, jak wiadomo, Lenin to ludzki PAN dał w mordę, a mógł zabić, jak wspominał jedne z Rosjan PO uderzeniu w mordę, przez wodza wielkiej rewolucji bolszewickiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here