Jeśli wierzyć TVN24 pan piłkarz Platini, obecnie działacz UEFA zdenerwował się, że na Ukrainie hotele bardzo podrożały w związku z euro.
– To bardzo denerwujące. Zainwestować mnóstwo pieniędzy i pracy, a potem powiedzieć ludziom, że nie mogą przyjechać, bo stoją za tym bandyci i oszuści. Chcą na Euro tylko zarobić – ocenił we Lwowie Platini.
Dodał, jak informowały media, że użyje ukraińskiego rządu, aby wpłynął na ten stan rzeczy.
Ciekawe, że mówi to pan, którego organizacja sobie znanymi sposobami zmusiła rządy do wydania mnóstwa pieniędzy, zwolnienia UEFA z przeróżnych opłat i podatków i która to UEFA gdzieś chwali się, że „chce na Euro tylko zarobić” i to okrągły miliard eurosów.
Jak był dobrym piłkarzem, tak tupet ma równie duży? Czyżby jego zdaniem wszyscy ci, którzy nie należą do UEFA-owskiej i biurokratycznej sitwy, mieli na mistrzostwach stracić? A może chodzi jeszcze o coś innego?
Wojciech Popiela


3 KOMENTARZE

  1. Swoje pieniadze uefa zarobi na prawach do transmisji i reklamach. Ceny hoteli nie interesuja nikogo. Bilety zostaly i tak sprzedane w pakietach wiec hotele sa juz zabukowane w odp. cenach. A jak ktos przyjedzie na wlasna reke, aby pogapic sie na gawiedz i polazic po Lwowie czy Breslauie to czy za spanie zaplaci 100 czy 200 dolarow nie ma z uefa nic wspolnego, a raczej z prywatnym problemem Jamesa, Hansa czy Paolo. Taki sam problem istnial podczas mistrzostw swiata w Niemczech czy Afryce Pld i nikt jakos nie huczal, w tym Pan Popiela.

  2. A co ma piernik do wiatraka Panie G.? Czy hotelm rzadzi ktos kto ma stygmat mafiosa czy Wolodia z Lena to jak nadarzy sie okazja kazdy z nich bedzie chcial zarobic. Normalny odruch „kapitalisty”. Nie trzeba patrzec na Ukraine wystarczy zobaczyc jak sie ceny w takim Licheniu zmieniaja – kiedy sie tylko pojawia impreza od razu miejscowi „kapitalisci” wala po kieszeniach przybyszow. To jest dopiero Lichwa..w Licheniu. Stad zapewne nazwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here