UAM w Poznaniu
Zrzut ze strony internetowej UAM w Poznaniu

To, co teraz napiszę może być inspiracją dla innych, by drążyć temat dalej. Ja dotarłem do tej informacji dzięki naszemu wiernemu Czytelnikowi, którzy przesłał nam link do strony internetowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a konkretnie – do jej zakładki zatytułowanej: „Nekrologi”.

Obraz wyłaniający się z lektury tej zakładki jest porażający. Czytelnikom pozostawiam ocenę i ewentualne komentarze, niemniej nie da się przejść obok tego obojętnie. Zwłaszcza w kontekście zalewającej nas plagi tzw. „nagłych zgonów”, oraz związanych z tym coraz częściej pojawiających się domniemań, że może to mieć związek z przyjęciem tzw. szczepionki przeciw covid-19, wprowadzonej na rynek właśnie w styczniu 2021 roku.

Co wyłania się ze strony UAM w Poznaniu – z działu „Nekrologi”? Okazuje się, że od stycznia 2021 roku do 11 maja 2023 roku na UAM zmarło 89 pracowników naukowych – od ludzi młodych, aż do tych w podeszłym wieku. W samym tylko roku 2023 odeszło 17 osób, w 2022 roku – 33 osoby (nie wliczamy Krzysztofa Pendereckiego, doktora honoris causa UAM, zmarłego w 2020 roku), a w 2021 roku – 39 osób.

Jak te dane kształtują się w zestawieniu z wcześniejszymi statystykami? Zakładka „Nekrologi”, poza wymienionymi wcześniej, obejmuje jeszcze rok 2019 oraz 2020 (pomijam jeden zgon wykazany w 2018 roku – nie wiemy czy było ich więcej). Wynika z nich, że w 2020 roku na UAM w Poznaniu zmarło 20 pracowników naukowych, a w 2019 roku tylko 5 osób.

Zaznaczmy raz jeszcze – opieramy się wyłącznie na danych opublikowanych na stronie poznańskiego Uniwersytetu. Nie znamy przyczyn tych zgonów i pewnie nigdy ich nie poznamy, niemniej obok tych porażających statystyk trudno przejść obojętnie. Przynajmniej nam…

Link do strony UAM w Poznaniu: amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/nekrologi

PS

3 KOMENTARZE

  1. To jest depopulacja NWO. Kiedyś elity zabijano wprost, teraz ciche bronie, niewidzialne itp. m.in. kontrola umysłu, bronie energii skierowanej etc. >patrz stopzet.org np.

    • Zgadza się. Problem w tym, że tym mordercom trudno ich zbrodnie udowodnić, bo chroni ich potężna ściana milczenia.
      Na Twitterze, jeden mądrala nie zadumał się nad tym, że w 2019 roku na UAM zmarło tylko 5 osób, a w ciągu 4,5 miesiąca 2023 roku już 17, tylko przyczepił się do zdania, w którym autor tekstu pisze: „Nie znamy przyczyn tych zgonów i pewnie nigdy ich nie poznamy”.
      Reszta jest nieważna…

  2. Ta są nekrologi osób które miały coś wspólnego z tą uczelnia Wrzuciłem Profesor Jerzy Modrzewski zmarł mając 77 albo 78 lat. To rzeczywiście sensacyjny przypadek. Zwykła manipulacja danym. Autor pisze ale nie wie o czym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here