Foto. episkopat.pl

Ks. Daniel Wachowiak na Twitterze pisze: „Ciągle, niemal ze wszystkich stron, „szczepcie się” i „szczepcie się”. A ja powiem „nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.

Royal College of Nursing (RCN) mówi, że pracownicy służby zdrowia i opieki społecznej w Wielkiej Brytanii nie powinni być „zmuszani” do szczepienia przeciwko Covid-19. „Związek, który może pochwalić się 450 000 zarejestrowanych pielęgniarek, zachęcał wszystkich pracowników do zaszczepienia się, ale mówi, że ci, którzy zdecydują się tego nie robić, powinni otrzymać wsparcie. Jednak w niektórych przypadkach zauważa, że „właściwe może być rozważenie przez pracodawców przeniesienia [osób, które zdecydują się nie przyjmować szczepionki] do obszarów o niższym ryzyku”. W oświadczeniu RNC powiedział, że istnieją „poważne obawy dotyczące nakazu szczepień”.

Rządy blokują alternatywne sposoby leczenia COVID-19 (np. amantadyna, iwermektyna), ponieważ w planach mają paszporty covidowe, które mają być dostępne od połowy czerwca we wszystkich państwach UE. Znajdą się w nim informacje dotyczące przejścia choroby, zaszczepienia przeciwko COVID-19, a także odporności na koronawirusa.

Ponad 1200 przywódców kościelnych wezwało premiera Borisa Johnsona, aby nie wprowadzał certyfikatów szczepień Covid, mówiąc, że są one nieetyczną formą przymusu. W liście otwartym przywódcy – wśród których są ministrowie anglikańscy i katoliccy – ostrzegają, że paszporty mogą stworzyć „państwo nadzoru”. https://www.bbc.com/news/uk-56781724

Teraz czas na polskich przywódców kościelnych. Skoro szczepienie nie jest obowiązkiem moralnym, stąd też musi być dobrowolne, to paszport covidowy jest nieetyczną formą przymusu.

Jacek Gniadek

Źródło: Facebook Autora

4 KOMENTARZE

  1. Hmmm??? Ministrowie? Ministrowie anglikańscy i katoliccy? A może biskupi? To Gniadek nie jest księdzem, czy ojcem, a Panem Gniadkiem? Czy jestem czepialskim i za dokładny?

  2. Już od jakiegoś czasu zauważam, że z tej całej kwestii okołokoeidowej robi się coś na wzór religii. Wcale nue jest przesadnym żartem stwierdzenie „sekta świętej maseczki” bo faktycznie robi się takie grono osób, które ponad wiarę w Boga postawiło koronawirusa i wszystko co z nim związane. Powtarza im się z tv, radia, prasy różne mantry okołokowidowe uciszając, jak za Stalina czy Hitlera wszelkie inne głosy. Tu pełnymi garściami prpagandziści kowidowi czerpią z nauk Hitlera, Goebbelsa czy działań Sowinformbiura. Dziwi przy tym dosyć bierna i podporządkowana temu postawa Kościoła Katolickiego. To bardzo przykre.

  3. Panie Xawier – nie dziwne, lecz systemowe i Kościöł jest w ten system, za panowania obecnego papieża Frania „dzieńdoberek” pierewgo, wprzęgnięty, jak jeszcze jedno ogniowo w niewolniczym łańcuchu. Czyli nie dziwi nic!

    • Jak w piosence, „nie dziwi nic”. Przeczytać i to jak najprędzej książki: Wielki Reset ,(autorzy: M. Zaorski, K. Komenda i Renata Przekora), Operacja Pandemia (autor M. Zaorski) i Globalny Bunt Elit -autor Sławomir Danilczuk.

Comments are closed.