W dniach 21-23 sierpnia odbył się w Wiśniowej Górze piknik wolnościowy zorganizowany przez Okręg Łódzki UPR. Imprezie towarzyszyło wiele interesujących prelekcji na poważne tematy, które sukcesywnie zamieszczamy na Prokapitalizm.pl,  ale nie zabrakło także rozrywki. Było ognisko, dyskusje przy piwie i kiełbaskach, mecz piłkarski UPR – Reszta Świata (wygrany przez RŚ 3:1), gra w ping-ponga, kąpiel w basenie itp.
Przedstawiamy fotoreportaż ze wydarzeń pozaprelekcyjnych, jakie miały miejsce podczas pikniku w Wiśniowej Górze… (foto: PSz, ISz, Piotr Korzeniowski).
piknik_011piknik_02piknik_03piknik_04piknik_05piknik_055piknik_06piknik_07piknik_08piknik_09piknik_10piknik_11piknik_12piknik_13piknik_14piknik_15piknik_16piknik_17piknik_18piknik_19piknik_20piknik_21piknik_22

3 KOMENTARZE

  1. noooo! szkoooda, że mnie tam nie byyyłłłooo taki tyłeczek, że chhoooppaki klleenkaly!!! istna cudnośśść, oh! tak widać na tym przedostatnim zdjęciu, każdy tak móg?

  2. Więcej takich nieformalnych spotkań. Czy byli Gwiazdowski, Sadowski, Wielomski, Ziemkiewicz, Rybiński oraz z innych oprócz upr politycy? Może warto organizować tego rodzaju luźniejsze spotkania dla lepszego zaznajomienia się i obłaskawienia własnych uprzedzeń do innych ugrupowań centroprawicy. Wreszcze w wyniku tego rodzaju spotkań i rozmów nastąpi sojusz centroprawicy do wyborów i współdziałania albo chociaż wrogiego nie zwalczania się wzajemnego. Kowboju do dzieła. Naiwność? Może?, raczej nadzieja i wiara i nie do końca zabity optymizm, póki człek dycha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here