W dniu 17 czerwca 2009 roku odbyła się w Warszawie, w Stowarzyszeniu Wolnego Słowa debata – „Prawica po wyborach”. W dyskusji uczestniczyli m.in.: Stanisław Michalkiewicz, Marian Piłka, Arkadiusz Mularczyk, Adam Wielomski i Janusz Korwin-Mikke.
Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze tego spotkania…

Zobacz całą debatę…
Źródło: www.prawica.net

3 KOMENTARZE

  1. Cienkie perspektywy… Pan Mularczyk zabawny – pomylił sie w kwestii fundamentalnej dla suwerenności. Ciekawe, co lub kto go przekonał do zmiany poglądu, i ciekawe jakie poglądy w tej kwestii będzie miał p. Mularczyk za pół roku. Pozostali panowie tez nie zachwycili, raczej widać w ich wystąpieniach kompletny brak wizji (pan Michalkiewicz jest tu wyjątkiem, wizje ma mało optymistyczną ale przynajmniej ma) i kompletny brak pomysłu na nową formację, która mogłaby zagrozić, a przynajmniej podjąć taka próbę, „bandzie czworga” – jak słusznie twoerdzi pan Wielomski.
    Ogólnie marność…

  2. Prawica RP to partia, której celem tylko i wyłacznie doprowadzenie do powrotu do polityki p. Marka Jurka. I jesli tylko taka okazja się nadarzy, pan Jurek da sobie spokój z PR, a np. powróci do PiS-u. Bo chyba innej szansy na powrót nie ma.
    JKM przez swoje blogi chyba troche oderwał sie od realnego życia. Trochę buja w obłokach z tym „społeczeństwem mającym gdzieś Unię”. Jestem pewny że gdyby zrobiono referendum w sprawuie traktatu lizb. większośc pójdzie do urn i zagłosuje na tak. Niestety…

  3. Oczywiscie wiekszasc gwizdze na Unie, ale jak bedzie glosowanie to zaglosuja,na tej samej zasadzie jak za Gierka glosowali na komunizm,choc go przeklinali.

Comments are closed.