Miło nam poinformować, że właśnie stuknął nam 1000. A nawet już ponad 1000!!! Mowa oczywiście o liczbie polubień naszego profilu na Facebooku. Jeśli chodzi o naczalstwo PROKAPA to przeważa sceptycyzm wobec tzw. profili społecznościowych. Ale cóż, takie czasy…Facebook jest ponoć jak bańka mydlana, która w każdej chwili może pęknąć. W każdym razie, debiut facebooka na giełdzie odbył się w atmosferze skandalu… Co niektórzy inwestorzy, ci lepiej poinformowani, z szefem i twórcą na czele, zdążyli sprzedać akcje firmy zanim zaczęły one spadać. To by znaczyło, że ich wartość została znacznie przeszacowana, jednak ci co mieli zarobić – zarobili.
Jak tam było, tak tam było. W każdym razie – jak mawia p. Stanisław Michalkiewicz – „jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby nie było jakiejś sytuacji”. Facebook, póki co, jest, działa i my również jakoś musimy się w tym odnaleźć. A w każdym razie powinniśmy… Dopóki więc FB będzie, my postaramy się na nim wisieć i zatruwać Wam, nasi drodzy Czytelnicy, życie… Ale przede wszystkim będziemy je zatruwać tym, co niszczą naszą Ojczyznę, co pasą się na majątkach Polaków, no i oczywiście naszej ukochanej Unii Europejskiej nieustannie umilającej nam życie.
Oto nasz facebookowy adres. Tam też można komentować i debatować!  http://www.facebook.com/pages/Prokapitalizmpl/176150972445121
Zatem jeśli bańka zwana Facebookiem pęknie, Wy, nasi Drodzy Czytelnicy, bądźcie z nami. Kto wie, może kiedyś nas pozamykają do pierdla, jak już pan Krzysztof Bondaryk weźmie się wreszcie za internet (ma organizować kolejną służbę specjalną, monitorującą właśnie internet), a UE uzna, że każda forma krytyki eurosojuza jest zakazana pod karą więzienia. Również wówczas nie zapomnijcie o nas i przyślijcie chociaż od czasu do czasu jakąś paczkę). Miejmy jednak nadzieję, że zanim nas pozamykają, my zdążymy wysłać ich w kosmos!
Redakcja PROKAPA

5 KOMENTARZE

  1. Gratulacje za te tysiące. Zanim jednak nas będą w kazamatach torturować może poczytajmy o
    http://www.pch24.pl/wina-z-ojczyzny-papieza-franciszka,13485,i.html z taką propozycją aby zrobić zrzutę i jeden z naszych przyjaciół będący znawcą i koneserem win wybrał i zakupił czerwone i białe wino argentyńskie, białe i czerwone wino włoskie (było nie było papież jest obywatelem Argentyny ale również Włochem…..) oraz białe i czerwone wino hiszpańskie (cóż Argentyna to zbuntowana kolonia hiszpańskiego królestwa) razem 6 butli winnego przysmaku i po świętach WielkiejNocy biesiadną rozmowę przeprowadzimy. Chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycję nn napoje winne?????

  2. Wsztstko zależy ilu będzie chętnych i jak długo mamy rozmawiać nie tolka o winie. Czy 50 zł od głowy spożywaxzy będzie dobrą średnią????

  3. Zrzutka po 50 zł? To chyba jeszcze na serki i kiełbaskę starczy. Zależy ilu będzie chętnych? Jak będzie z 7 chłopa razy 50 zł to daje z jakieś pi razy około 350 zł, to chyba będzie dobrze?

  4. Masd co ty kiełbaski i serki? Każdy przynosi po dwa serki pleśniowe i 50 zł i będzie morze wina różnego. P:ostuluję jednka, aby nie było wina francuskiego od tych wyrotowców i rewolucjonistów zaczął się upadek łacińskiej kultury w XVIII wieku. A może NIE? Może zaczął się od XVI wieku i od szkopów z Lutrem na czele?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here