Powyższy tytuł można uznać za niekoniecznie związany z poniższą informacją. Ale nie do końca. Bo jak mozna traktować tych, którzy występują przeciwko racji stanu … choćby i Brytyjskiej?

Właśnie świat zaczyna obiegać informacja, że podejmowane są działania w kierunku zorganizowania w Wielkiej Brytanii ponownego referendum w sprawie, w której zagłosowano 23 czerwca br. W tym referendum Brytyjczycy opowiedzieli się za opuszczeniem Unii Europejskiej.

Unijni bandyci jednak nie próżnują, czego zresztą można się było spodziewać. Lada moment powstanie pewnie na Wyspach ichniejsza odmiana KOD-u. Nie wiadomo jeszcze kto stanie na jego czele, niemniej pewnie będzie to nie gorszy filut od naszego Kijowskiego.

Piszę bandyci, bo inaczej nie da się określić tej masońsko-żydowskiej sitwy (Soros to przecież Żyd), która zasilana kasą „filantropów” łatwo się nie poddaje. Zbyt wiele do stracenia. Media podały dziś, że ponad milion Brytyjczyków podpisało się pod wnioskiem o powtórzenie referendum. Wniosek ma być ponoć rozpatrywany w najbliższy wtorek przez komisję ds. petycji Izby Gmin.

Tak, tytuł tej informacji ma chyba niewiele wspólnego z jej treścią…

W

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here