To jest bardzo dobra wiadomość dla całej Rzeczpospolitej! Wielka Brytania nie chce być dłużej wasalem biurokratów z Brukseli!!! Lamenty większości „naszych” dziennikarzy i politruków są podyktowane skrajnym serwilizmem wobec eurokratów wszelkiej maści.

Jak wiadomo obecnie rządzi w UE frakcja bolszewicka ukryta pod znaną nam z poprzedniej epoki eufemistycznej nazwy: „LUDOWA”. Po rozpadzie ZSRR, niemal cała międzynarodówka komunistyczna przeniosła się z Moskwy do Berlina, Brukseli i Strasburga. Niemcami rządzi dziś niepodzielnie dawna aktywistka bolszewickiej FDJ NRD, a Francją zarządza socjalistyczny prezydent Holland, natomiast w Brukseli decydują skorumpowani eurokraci.

Ileż to poniżeń doznała w ostatnich miesiącach Polska. Niemieccy politycy, narodu odpowiedzialnego za zbrodnie ludobójstwa pouczali nas o… „tolerancji”. Jakaś masońska Komisja Wenecka pluła nam w twarz. Biurokraci ze Strasburga zaproponowali, aby Polska płaciła ćwierć miliona euro za każdego potencjalnego terrorystę, którego nie zgodzimy się przyjąć na teren RP  i zapewnić mu mieszkanie, jedzenie, pracę i… kieszonkowe!

Dość tego pastwienia się nad Polską!

Uważam, że w Polsce powinno być jak najszybciej rozpisane referendum z następującymi pytaniami:

1. Czy zgadzasz się aby każdy Polak, po wyjściu z eurokołchozu Wielkiej Brytanii dopłacał do Unii Europejskiej?
2. Czy popierasz politykę imigracyjną niemieckiej kanclerz Angeli Merkel, która żąda m.in. od Polski przyjęcia dziesiątków tysięcy muzułmanów?
3. Czy popierasz znieważanie Polski przez eurokratów?
4. Czy Polska powinna być państwem niepodległym, niezależnym od skorumpowanych biurokratów w Brukseli i Strasburgu?
5. Czy opowiadasz się za niepodległą Rzeczpospolitą i opuszczeniem Unii Europejskiej przez Polskę?

POLSKĘ STAĆ NA NIEPODLEGŁOŚĆ!!!

NAM NIE POTRZEBA DYKTATORÓW Z BERLINA, BRUKSELI, STRASBURGA I WENECJI!

NIECH ŻYJE POLSKA!

Rajmund Pollak

5 KOMENTARZE

 1. Panie Pollak i z Luksemburga, i z Luksemburga!!!! Komisję Wenecką tak dla przypomnienia i dla prawdy ściągnął do Polski OBECNY msz Waszczykowski z PiS, które jest płomiennym i żarliwym oraz jedyną(oczywiście kpię!) patriotyczną siłą broniącą suwerenności Polski – przypominam, że negocjowali 'traktat lesbijski’ tow. z SLD/PSL/PO oraz z PiS oraz podpisał go Kaczyński Lech, któremu Pan Bóg dawał znak, przez zepsute pióro, aby tego nie czynił!!! Ogólnie tekst bardzo dobry i na takie czekam, bo parę to się nie udały panu Polakowi, to tam gdzie jest złośliwość i krytyka, za które przepraszam.

 2. Referendum w Polsce? TO najglupszy z mozliwych pomyslow, co w wypadku PolExitu? Ciekawe kto wtedy chciaby u nas budowac swoje fabryki, skoro sami niczego nie produkujemy…

 3. Panie Pollak, mylisz się! To, że Wielka Brytania opuszcza eurokołchoz to właśnie dla Polski bardzo źle! Polska właśnie traci wpływowego sojusznika w tym eurokołchozie. Starzy w UE tworzą właśnie superpaństwo pod przewodnictwem Berlina, które będzie rządzić i dzielić. Łatwe jest do przewidzenia, jak szybko kran z dotacjami może być zakręcany, przykręcany, wykręcany? w zależności od posłuszeństwa Polski, kolonii niemieckiej. Grzeczniej: satelity unijnej. Znaczenie i posłuch głosu polskiego przestanie być całkowicie słyszalny w muzyce nowej UNII. Nawet nie już federacji, ale superpaństwa europejskiego. Ja nazwałbym to niemiecką IV Rzeszą. Dziś jesteśmy świadkami jednej pewnej rzeczy w 100%. Dziś widać czym naprawdę Unia była i jest i po co ona powstała. Z troską w przyszłość

 4. Czy Wlk Brytania opuściłaby UE czy nie, pewne procesy i tak by się działy, zważywszy na to, że Wyspiarze byli w UE tylko jedną nogą. A wystarczy, że do władzy dojdzie tam prounijna Partia Pracy i juz po naszym sojuszniku. BREXIT obarczony jest oczywiście pewnym ryzykiem, jednak pozytywny obrót tej sprawy może wyglądać tak, że zapoczątkuje on rozpad UE. I im szybciej tym lepiej. Bo teraz dopiero widać, jak potężne to szambo, skoro wychodzenie z niego potrwać może latami, nawet jeśli się tego chce.

 5. @ Szymon Klein
  Pana wpis świadczy o tym, że jest Pan ofiarą propagandy eurokratyczno-socjalistycznej, która bezczelnie kłamie w temacie kierunku przepływu pieniędzy!
  Polska już teraz jest płatnikiem netto do UE!
  Więcej pieniędzy płynie z Warszawy do Brukseli aniżeli tzw. „dotacji unijnych” dla naszego kraju.
  Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here