Segregacja sanitarna - Księga Apokalipsy

Przedstawiciele Rady Medycznej przy premierze Morawieckim nie odpuszczają. Idą w zaparte, domagając się bezprawnej segregacji sanitarnej i łamania podstawowych praw konstytucyjnych!

Tak się dziwnie składa, że wokół premiera i ministra Niedzielskiego próżno szukać ekspertów, takich jak dr Paweł Basiukiewicz, prof. Piotr Kuna, czy dr Piotr Witczak, którzy wiedzą, że segregacja sanitarna nie ma podstaw nie tylko prawnych, ale i epidemiologicznych. Jest bezprawna i bez sensu!

Segregacja sanitarna łamie przede wszystkim art. 32 Konstytucji RP, a żądanie dowodu szczepień (czyli stosowanie paszportów covidowych) łamie art. 47 i 51 Konstytucji, art. 9 RODO, a także ustawę o zawodzie lekarza art. 40 §1 i ustawę o prawach pacjenta art. 13. Przypominamy, że Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO) również jasno i wyraźnie informuje wszystkich przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń, że żądanie paszportu covidowego jest ZŁAMANIEM PRAWA. Pamiętajmy o tym wszyscy, zarówno organizatorzy, jak i klienci. Rząd wprowadził limity dla niezaszczepionych za pomocą rozporządzenia, które NIE MA PODSTAWY PRAWNEJ!

Segregacja sanitarna nie ma sensu, bo zaszczepione na Covid-19 osoby również się zarażają i przenoszą wirusa. Już wcześniej podkreślały to badania amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób i brytyjskiego Uniwersytetu w Oksfordzie.
W kolejnych państwach, gdzie poziom zaszczepień obiema dawkami wynosił kilkadziesiąt procent, notowane są duże wzrosty zakażeń i jak donoszą tamtejsze władze wpływ na to mają również osoby zaszczepione.

Zamiast tego obok premiera mamy osoby, które wręcz domagają się bezprawnej dyskryminacji i obostrzeń dla niezaszczepionych!

Prof. Simon:Polska powinna iść w kierunku wprowadzania ograniczeń dla niezaszczepionych.”

Prof. Magdalena Marczyńska: „Obostrzenia powinny dotyczyć osób niezaszczepionych.”

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: „Wstęp do miejsc publicznych tylko z certyfikatem covidowym? Nie można tego wykluczyć.”

Podajcie dalej i dołączcie do ogólnopolskiego protestu przeciwko bezprawnej i bezsensownej segregacji sanitarnej, przymuszaniu do szczepień na Covid-19 i fatalnej polityce lockdownów, którą znów straszy rząd i jego eksperci!
#NigdyWięcejLockdownu
#StopSegregacjiSanitarnej

Źródło: Konfederacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here