Co znaczy pojęcie rodziny w szwedzkim rozumieniu? Prezentowany tu film odpowiada na to pytanie. Odpowiedź jest niestety przerażająca. Film bardzo obrazowo pokazuje, czym kończą się socjalistyczne eksperymenty przeprowadzane na rodzinie. Smutne jest to, że nasi rodzimi faszyści, zapatrzeni pewnie w cudowny system szwedzki, wiele z tamtejszych rozwiązań usiłują przenosić na nasz grunt. Konfiskata dzieci przez państwo od ich najmłodszych lat, prawodawstwo ingerujące w życie rodzinne, dezawuowanie roli ojca i matki w rodzinie, podważanie autorytetu rodziców w oczach dziecka… Film warto obejrzeć, by w porę przekonać się, co robią dewianci i zboczeńcy po dojściu do władzy. Szwecja to najlepszy przykład ich faszystowskich eksperymentów na ludzkim organizmie. Doktor Mengele zaciera ręce w piekle…

Źródło: http://video.google.pl

17 KOMENTARZE

 1. Tak po ludzku: szkoda mi Szwedów, szkoda młodej „Zielonej” (rzeczywiście jest zielona)… Sami tego chcieli dopuszczając socjalistów do władzy.
  Swoją drogą: Pan Bóg jest cierpliwy…

 2. I to jest odpowiedź na pytanie czy spokojny bogobojny człowek powinien przejść obojętnie obok agresywnej PARADY mniejszości demonstrując TOLERANCJĘ .
  To nie jest wrogi żołnierz, ani tank do spalenia przeciwczołgową butelką z benzyną.
  To agresywny fiut z fiutem w garści.
  I śmieszno i straszno.

 3. Co tutaj mówić… jestem zszkokowany.
  Czy u nas sądy nie zabierają dzieci rodzicom? Czy już dzieci nie donoszą na rodziców? Czy dzieci nie oskarżają bezzsadanie dorosłych o „molestowanie”?
  A co się dzieje w szkołach?
  Kto jest temu winien? Nie rodzice. Państwo, sądy, urzędasy, którzy tworzą problemy, następnie „je rozwiązują”.

 4. hola hola,
  troche dystansu ludzie. przydaloby sie zobaczyc odpowiedz drugiej strony ( gejow i lesbijek ) na ten film. niewatpliwie jest zajebiscie jednostronny. czesc odnosnie rodziny jest smutna i zgadzam sie z tym ze to co sie tam dzieje jest chore, ale akcja z homosekusualistami juz nie jest taka oczywista. za duzo bylo w tym dokumencie jakiejs ukrytej nienawisci i obrzydzenia w stosunku do gejow i lesbijek. zwroccie uwage na ludzi z ktorymi robiono wywiad – jakies skrajne skrajnosci. nie popadajmy w paranoje …
  warto sprobowac troche z dystansu spojrzec na ten film i z innej prespektywy. geje i lesbijki to nie zwierzeta czy wcielony szatan kurde.
  czasami to az mnie przeraza jak ludzie potrafia na siebie pluc

 5. Film jest sprzed kilku tygodni. A kilka dni temu parlament szwedzki „przyklepał” tzw. małżeństwa homoseksualne i ich błogosławienie w kościele. Wierz mi, trudno zachować wobec tego dystans. I nie chodzi tu o żadną nienawiść lecz o oddzielenie normy od dewiacji. Dla mnie nazywanie związku ludzi tej samej płci małżeństwem to dewiacja!!!

 6. Obecnie sodomici, pedały, homonienormalni, lesbije mają tzw. prawa, za 5 do 10 lat pedofile, nekrofile i zoofile będą rządać praw dla siebie i osiagną je. To nie są prawa ale przywileje. Obrzydliwość i próbstwo. Pan Bóg nie rychliwy i jak w Sodomie i Gomorze w końcu ukarze zboczków i gezeszników, szczególnie jawnogrzeszników. Ostrzeżenia już były trzy: 1)mniej jawny HIV/AIDS; 2)i bardziej jawne tsunami na Indyjskim Oceanie 3) huragan w Nowym Orleanie.

 7. Pedalstwo i lesbijstwo – to ma byc norma???
  Jak tak dalej sprawy beda sie toczyly to heteroseksualni beda mniejszoscia nienormalnych – swiat przewraca sie do gory nogami. Pedalstwo i lesbijstwo istnieje od dawien dawna – ale jakich praw sie domagaja?!!! totalna paranoja homo sapiens.Jeszcze nie widzialem zeby kura z kura wspolzyla, kon z koniem, krowa z krowa itd.

 8. od trzeciorzedu, kiedy natura stworzyla czlowieka, czlowiek stal sie jej niewolnikiem. wiec i teraz z nia nie wygra… ludzie prowadza przegrana batalie… moze pojemna czaszka homo sapiens za kreatywnie mysli o swoim gatunku,ale prawa natury zostaly dawno temu ustalone bez naszego udzialu w tym i nowe pomysly czlowieka w tej kwestii to absurd.zdrowa rodzina to teraz taki luksus? zycze szwedom troche naszego swojskiego katolicyzmu.pozdrawiam.

 9. Każda skrajność jest niebezpieczna:zarówno szwedzka, w której rodzice są pozbawiani opieki nad dzieckiem z błahych-tak wynika z filmu-powodów, jak i polska,gdzie rodzice mogą z dzieckiem zrobić wszystko, nawet je zakatować.Nie szukajmy sensacji w Szwecji-pracuję w szkole i na co dzień mam dzieciaki brudne, głodne i zupełnie przypadkowo powołane na ten świat.
  Co do homoseksualistów-razi mnie ich sposób bycia podczas tzw. parad równości;jestem za ich ślubami ale bez możliwości wychowania dzieci.Pozdrawiam, życzę rozwagi i otwartości:))

 10. A ja jestem przeciw ślubom homoseksualistów. W zaciszu swojego domu jak ktoś chce może się nawet ożenić z chomikiem, ale niech nie domaga się tego, by prawnie uznawano jego związek. Wynaturzeń nie nazywajmy normalnością.
  Co do dzieci w Polsce… Wcale nie ma przyzwolenia na to, że rodzic może zrobić z dzieckiem wszystko co chce. Istnieje kodeks karny i za katowanie można iść do więzienia, za skatowanie też niestety tylko do więzienia, bo kary śmierci w naszej zgejowanej cywilizacji już nie ma. A za skatowanie najbardziej bezbronnej istoty powinna byc czapa jak nic… Może paru półgłówków by się wówczas opanowało, a przynajmniej wiedzieliby jaka kara im grozi za zabicie dziecka…

 11. Prawa Lesbijek – są jedne prawa, ludzkie prawa. Jednym z elementarnych praw jest wolność słowa, więc mogą sobie robić parady itd. ALE zauważcie że gdyby Państwo nie ingerowało w małżeństwa(pozostawiając je w sferze normalnych umów) to nie mieli by o co tak krzyczeć.

 12. Stek bzdur,wyrwanych z kontekstu…
  W Polsce dzieci umieraja z glodu,w Szwecji sa dozywiane w szkolach,dziecko to nie zabawka i surowe prawo szwedzkie precyzyjnie okresla co wolno a czego nie w tym zakresie.

 13. Pani Krystyno, proszę podać jakieś przykłady dzieci w Polsce, które w ostatnim czasie umarły z głodu… Może jakieś dane statystyczne…

 14. Pani Krystyno,a co z prawami człowieka ,który poszadł do paki za koty, czy też jemu podobnych? W tym reportażu więcej padło słow nienawiści, a nawet groźnych od tzw. ludzi tolerancyjnych, a to że większosc normalnych ludzi nie może patrzec na cioty, które się ściskają to nie chomofobia tylko obrzydzenie. Raczej nie odwiedze Szwecji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here