„Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej” to książka,która po raz pierwszy opublikowana została w 1995 roku i do dzisiaj doczekała się aż pięciu uzupełnionych wznowień.

Autorzy, odwołując się do ogromnej ilości źródeł, dowodzą, że homoseksualizm nie tylko był obecny w NSDAP, lecz także przyczynił się do skrajnego militaryzmu w nazistowskich Niemczech. Książka ta jest głośną odpowiedzią na publikację „The Pink Triangle: The Nazi War against Homosexuals”, w której Richard Plant starał się udowodnić, że przyczyną, dla której homoseksualiści padli ofiarą nazizmu, była wpisana weń homofobia. Lively i Abrams odkrywają homoseksualne wątki ideologicznego wywaru, z którego wyłonił się nazizm. Wykazują, że wielu liderów niemieckiego reżimu przejawiało skłonności homoseksualne lub było jawnymi homoseksualistami.

O autorach:

Douglas Scott Lively – amerykański działacz, pisarz, adwokat i niezależny kandydat na gubernatora Massachusetts w wyborach w 2014 roku. Działacz amerykańskiego ruchu pro-life i organizacji występujących przeciwko gejowskiemu lobby. Prezes Abiding Truth Ministries – konserwatywnej chrześcijańskiej organizacji z siedzibą w Temecula w Kaliforni. Dyrektor kalifornijskiego oddziału American Family Association i rzecznik Oregon Citizens Alliance.

Kevin Abrams – pisarz i żydowski tradycjonalista, który wyemigrował do Izraela. Założyciel organizacji The International Committee for Holocaust Truth. Autor artykułu: „The other side of The Pink Swastika”, który ukazał się w 1994 roku w biuletynie „Lambda Report” Petera LaBarbera i stał się przyczynkiem do napisania książki „Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej”.
 
*  *  *

„Różowa swastyka. homoseksualizm w partii nazistowskiej to poparta rzetelnymi badaniami, nadzwyczaj interesująca i przyjemna w czytaniu książka obalająca „gejowski” mit, którego symbolem jest różowy trójkąt; mit głoszący, że naziści nienawidzili homoseksualistów. W błyskotliwy sposób ujawniono w niej, że w partii nazistowskiej homoseksualizm był głęboko zakorzeniony…”
dr Howard Hurwitz,
Family Defense Council

*  *  *
 
„Jako żydowska badaczka, która straciła podczas Holokaustu setki członków rodziny, przyjęłam „Różową swastykę” z otwartymi ramionami, jako pozycję odważną i ukazującą się w odpowiednim momencie… Lively i Abrams pokazują, jak rewizjonistyczna jest „gejowska” wersja historii i ujawniają, kim naprawdę byli niezwykle męscy, niemieccy homoseksualiści – nazistowskimi okrutnikami, a nie ofiarami nazizmu”.
dr Judith Reisman,
Institute for Media Education

*  *  *

„Różowa swastyka jest niesłychanie wartościową książką, a opisane w niej, przekonująco udokumentowane fakty przedstawiono w fascynujący sposób”.
William Grigg, „The New American”

*  *  *

„… demaskuje liczne kłamstwa i obala wiele mitów. Lektura obowiązkowa. Jest to potężny kij włożony w szprychy napierającej na nas homoseksualnej lokomotywy…”
Stan Goodenough,
„Middle East Intelligence Digest”

*  *  *

„Rzetelnie udokumentowana książka. Jej główna teza, głosząca że w ruchu nazistowskim wręcz roiło się od homoseksualistów, jest z całą pewnością prawdziwa”.
Hilmar von Campe, historyk, Halle, Niemcy

*  *  *

„… Scott Lively i Kevin Abrams oddali Ameryce ogromną przysługę”.
płk. Ronald Rey, były zastępca
sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych

*  *  *

 „Lively i Abrams zwrócili uwagę na to, co naprawdę reprezentował sobą hitleryzm: aborcję, eutanazję, nienawiść do Żydów oraz, w bardzo zdecydowany sposób, homoseksualizm. W latach trzydziestych wiedziało o tym wielu z nas, stanowiło to tajemnicę poliszynela, ale dzisiaj się temu zaprzecza”.
R.J. Rushdoony, „The Chalcedon Report”

*  *  *

„Książka o charakterze przełomowym dla każdego, kto ma problem ze zrozumieniem Hitlera, Holokaustu… Wcześniejsze książki i filmy, choć nieraz wysokiej jakości, nie pozwalały mi jednak pojąć, jak nazistowscy przywódcy mogli zrobić to, co zrobili. Ta krótka książka dociera do prawdy bliżej niż wszystko, z czym się zetknąłem”.
John Hully, były starszy
ekonomista w Banku Światowym

*  *  *

„Musicie ją mieć w swojej biblioteczce. Nie ulega wątpliwości, że będziecie musieli czasem stawić czoła mitowi na temat prześladowań, jakich homoseksualiści mieli doświadczyć z rąk nazistów. Miejcie w zanadrzu fakty”.
Paul De Parrie, Life Advocate

*  *  *

„Doskonała książka! Obszernie udowadnia, że seksualna perwersja homoseksualizmu łatwo daje się uwieść autorytarnym porywom… Przyświecającą jej myślą przewodnią jest przekonanie, że gdy społeczeństwo akceptuje relatywistyczną filozofię moralną (co w efekcie prowadzi do akceptacji homoseksualizmu), może to równie dobrze doprowadzić do ostatecznego unicestwienia… praw konstytucyjnych”.
Steve Baldwin, dyrektor wykonawczy,
Council for National Policy

*  *  *

„Różowa swastyka w przejmujący sposób ujawnia, że w Niemczech w okresie poprzedzającym II wojnę światową trwała pogoń za wskrzeszeniem i powieleniem helleńskiego pogańskiego ideału, którego częściami składowymi były homoerotyzm i militaryzm”.
dr Mordechai Nisan,
Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here