Siostry i Bracia Katolicy! Mamy prawo do samoobrony!

0
Foto.: Prokapitalizm.pl

Z naszej poczty:

Nie możemy dopuścić do sytuacji jaka ma miejsce we Francji, gdzie już zapłonęły kościoły łącznie z ikoną katolicyzmu w Paryżu, jaką jest katedra Notre Dame!

Gdy zobaczyłem w TVP1 jak tęczowi bandyci judzą hasłami: „dym w kościołach” , to od razu pomyślałem: MAMY PRAWO DO SAMOOBRONY!

Zaczęło się od profanacji wizerunków Matki Boskiej Częstochowskiej, bezczeszczenia figury Jezusa Chrystusa w Warszawie, aż w końcu czerwoni i tęczowi słudzy szatana zaczęli wypisywać plugastwa na murach katolickich kościołów i zakłócać msze święte.
Pamiętam jak za czasów głębokiej komuny w PRL zagłuszano audycje „Wolnej Europy” i „Głosu Ameryki”. Współcześnie natomiast, to potomkowie tejże komunistycznej swołoczy heretyków, tyle, że przebranych w tęczowe szmaty lub odzianych w szaty zboczeńców wszelkiej maści, próbują zagłuszać teraz spokojne nabożeństwa w kościołach rzymskokatolickich!

Jeżeli katolicy będą biernie się temu przyglądać, to tak , jak ci bandyci nawołują już w swoich marszach przeciw życiu, grożą nam pożary w polskich kościołach jak to się już dzieje we Francji!!!

Siostry i Bracia w Chrystusie Panu. Nie wolno nam do tego dopuścić, bo mamy prawo do samoobrony!

Jeżeli widzicie chuligana dowolnej płci, który oblewa farbą drzwi kościoła, lub maluje sprayem jakiś napis na murach jakiejkolwiek świątyni, to możecie dokonać zatrzymania obywatelskiego do czasu, aż przekażecie delikwenta Policji, którą należy wezwać z informacją o ujęciu bandyty na gorącym uczynku!

Jeżeli ktokolwiek dokonuje profanacji naszych symboli kultu religijnego, to macie prawo go zatrzymać na gorącym uczynku, powiadamiając Policję o konieczności aresztowania winnego naruszenia polskiego i…europejskiego prawa!

Jeżeli do Waszego kościoła wpadnie banda przebierańców z hasłami antykatolickimi i będą zakłócać nabożeństwo, to macie prawo wyrzucić ich z kościoła, równocześnie powiadamiając Policję, że skorzystaliście z prawa do samoobrony.

Nie namawiam absolutnie do samosądów, ani do odwetu, ale zwracam tylko uwagę na fakt, że każdy obywatel RP zgodnie z polskim i…europejskim prawodawstwem nie jest bezwolną owieczką, którą niedźwiedź może bezkarnie sponiewierać, ale każdy z nas może się bronić przed barbarzyńską agresją!

Każda Polka i każdy Polak ma prawo do samoobrony!

Tak nam dopomóż Bóg!

Rajmund Pollak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here