Lewicowe media i politycy popadli w totalną histerie związku z spaleniem podczas antyimigranckiej demonstracji we Wrocławiu kukły przedstawiającej Żyda. Jak zwykle padały skompromitowane rytualne antyfaszystowskie zaklęcia o spadkobiercach nazistów i antysemityzmie, brunatnym tsunami przetaczającym się przez Polskę.

Mnie czyn ten jakoś nie bulwersuje. Z definicji demonstracje mają być spektakularne, teatralnie wykorzystywać w akcie kreacji emocje, reakcje uczestników, rekwizyty, efekty specjalne i interakcje z widzami. Na całym świecie całkowicie naturalnym zjawiskiem podczas demonstracji jest wykorzystywanie ognia i spalanie rekwizytów – flag lub kukieł personifikacjach krytykowane przez demonstrantów siły.

Zapewne gdyby alterglobaliści spalili kukłę bankiera, górnicy prezesa kopalni, obrońcy zwierząt rzeźnika, Wietnamczycy chińskiego żołdaka, antyklerykałowie tłustego biskupa, lemingi Kaczyńskiego, to by przysłowiowy pies z kulawą nogą nie zaszczekał, i nikt by się nie oburzał. Ale kiedy kukła okazała się być żydowskiego pochodzenia wszyscy lewacy zaczęli histeryzować bo naruszono tabu mówiące, że Żydów trzeba kochać i szanować, a najlepiej całować w zadek.

Zdrową i pożądaną reakcją na bycie krzywdzonym jest niechęć do agresora, oraz głośne dawanie wyrazu tej niechęci. Odmienne postępowanie, nie reagowanie na agresje, zgoda na bycie ofiarą lub akceptowanie tego, że inni są krzywdzeni, to patologia psychiczna, jakiś masochizm, czy inny syndrom sztokholmski.

Co bardziej szokujące, lewica, w odwecie za to, że Polacy głośno mówią o tym co ich boli, zaczęła się domagać ograniczenia demokracji w Polsce, czyli odebrania narodowcom ich przyrodzonych wolności i praw, w tym wolności słowa i zgromadzeń. Warto przypomnieć, że podczas II wojny światowej oraz po niej, narodowcom przyrodzone prawa i wolności odbierali naziści i komuniści.

Mnie cieszy naruszanie tabu w polityce. Uważam, że w polityce i życiu społecznym należy rozmawiać o wszystkich sprawach. Nic nie może być zamiatane pod dywan, nie ma miejsca na żadne trupy w szafie. W tym i relacje Polaków z Żydami nie mogą być tabu, tym bardziej, że wbrew opiniom co poniektórych nie są nieistotnym anachronizmem.

Moim zdaniem relacje Polaków z Żydami to nie domena historii, tylko rzeczywistość dnia dzisiejszego. To współcześnie ambasador Izraela wspiera Paradę Równości w Warszawie, której celem, w moim odczuciu jest sianie demoralizacji i promowanie zachowań szkodliwych dla zdrowia i życia.

To współcześnie państwo Izrael i diaspora żydowska na zachodzie chce wymusić na Polsce przekazanie Żydom majątku Polaków wartego 65 miliardów dolarów. Oficjalnie przy rządzie Izraela istnieje instytucja mająca wspierać tą grabież Polski i Polaków. Oficjalnie tą grabież Polski i Polaków poparło kilkudziesięciu parlamentarzystów z USA i Wielkiej Brytanii lojalnych wobec interesów Żydów.

Zagrożeniem dla Polski są doskonałe relacje Izraela i Rosji. Izrael zapewnił Rosję, że na forum międzynarodowym będzie wspierał sowiecką narracje historyczną, która przedstawia oprawców z Armii Czerwonej jako bohaterów. Wyrazem braterstwa broni Izraela i Rosji było przekazanie przez Izrael kodów do gruzińskich dronów w czasie agresji rosyjskiej na Gruzję. Nie jest też neutralny dla Polski fakt, że w izraelskich resortach siłowych pracuje kilkadziesiąt tysięcy imigrantów w z terenów ZSRR, żywiących jak setki tysięcy Żydów z ZSRR mieszkających w Izraelu, olbrzymią sympatię dla Rosji i Putina, w sytuacji gdy Rosja działa na niekorzyść Polski (blokując swoim rurociągiem dostęp do Polskich statków, uniemożliwiając eksport polskich towarów do Rosji).

Kwestią wyjątkowej wagi dla Polski i Polaków jest też fakt przyznawania obywatelom Izraela, wychowanym w izraelskich szkołach i w żydowskiej armii w duchu rasistowskiej nienawiści do nie Żydów, obywatelstw Polski. Do dziś nie ujawniono skali tego zjawiska. Możemy się liczyć z tym, że setki tysięcy polskich obywatelstw są w rękach ludzi, dla których normą jest zabijanie palestyńskich tubylców, kobiet i dzieci, na terytoriach okupowanych przez Żydów, ludzi dla których równie normalne może się stać zabijanie polskich kobiet i dzieci na, w przyszłości, okupowanych terenach. Bo niby czemu Żydzi mieliby nie wrócić do Polski po 80 latach i uznać ziemie polskie za swoją własność, jak potrafili wrócić po 2000 lat do Palestyny i uznać palestyńskie ziemie za swoje – przy pełnej akceptacji całego świata.

Warto też pamiętać o tym, że żydowskie pochodzenie chroni Żydów, którzy wyemigrowali z Polski, przed odpowiedzialnością karną nie tylko w wypadku dokonania przestępstw gospodarczych ale także w wypadku udziału w morderstwach i torturach jakich dokonywali na polskich obywatelach po II wojnie światowej, pracując w komunistycznym aparacie terroru.

Nie jest też tajemnicą prowadzona od lat kilkudziesięciu przez światową diasporę żydowską antypolska kampania nienawiści, dzięki której Żydom udało się, wbrew faktom historycznym, obsadzić Polaków w roli nazistów mordujących Żydów w polskich obozach koncentracyjnych.

Czy taka żydowska kampania nienawiści spotkała się ze sprzeciwem Żydów mieszkających nad Wisłą? Nie, bo żydowska narracja historyczna, która zdaniem Żydów ma wyznaczać kurs warszawskiemu muzeum żydów, wyklucza nawet obecność w pobliżu muzeum Żydów (zbudowanego za pieniądze polskich podatników) pomnika Polaków ratujących Żydów – zdaniem Żydów współcześni Polacy nie mają prawa utożsamiać się z Polakami ratującymi Żydów bo ci Polacy nie reprezentowali Polaków, byli wyjątkiem od wszystkich Polaków, którzy współuczestniczyli, zdaniem Żydów, w zagładzie w czasie II wojny światowej.

Warto też pamiętać o postawie środowisk żydowskich po zamordowaniu niezwykle prożydowskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, inicjatora budowy muzeum Żydów, polityka, który zablokował ekshumację w Jedwabnem, która zagrażała żydowskiemu kłamstwu o odpowiedzialności Polaków za tą zbrodnie. Co zrobili Żydzi w Polsce i na świecie po zamachu w Smoleńsku – wspierali śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności zabójstwa swego dobroczyńcy, czy może jednak za granicą olali śmierć Lecha Kaczyńskiego, a w Polsce zaangażowali się w medialne wspieranie kuriozalnego „śledztwa” którego celem zdecydowanie nie była prawda? Warto też pamiętać, że Żydów zbulwersowała nominacja zaangażowanego w dociekanie prawdy o Smoleńsku Antoniego Macierewicza na fotel Ministra Obrony Narodowej.

Nie wolno uciekać też od postawy reprezentantów społeczności żydowskiej wobec problemów, przed którymi staje współczesna Polska. Nieprzypadkowo Żydów w Polsce widać po jednej stronie barykady, prócz kilku chwalebnych, ale jednak wyjątków. Po tej stronie barykady, która wspiera gender, aborcje, demoralizację seksualną dzieci, ateizacje, walkę z Kościołem, walkę z dekomunizacją i lustracją, szkalowanie wszystkiego co polskie i katolickie, wysokie podatki i równoczesne ograniczanie sfery socjalnej, ograniczanie wolnego rynku, likwidację polskiej przedsiębiorczości oraz wspieranie zagranicznych koncernów pasożytujących na Polsce i Polakach, sztukę nowoczesną promująca wszelkie patologie, rozbijanie polskich rodzin, feminizm, itp. lewicowe patologie.

Jan Bodakowski

6 KOMENTARZE

 1. 1. I jeszcze eutanazję. Ciekawe jaki próg wiekowy i jakie choroby będą kwalifikować do zabicia starca, niedołężnego i chorego?
  2. Parlamentarzyści USraela i Wielkiej Brytanii popierają rabunek 65 miliardów z Polski; ciekawe czym się kierują w tym poparciu – szantażem o ciemnych zakamarkach własnego życia i własnej duszy, czy zwykłym przekupstwem, czy pokrewieństwem z żydokomuną i żydomasonerią?
  3. Zastanawiające, środowiska żydowskie atakują Macierewicza Antoniego, swego rodaka.
  4. Naziści czyli SOCJALIŚCI, tyle, że narodowi i z Niemiec; komuniści zwani w tamtym okresie i z tamtego czasu stalinistami lub bolszewikami; jak by nie patrzył lewica i lewacy.
  5. Dobry tekst, więcej takich i więcej tego rodzaju autorów w mediach, szkołach i w debacie o sprawach publicznych.

 2. Zapewne gdyby alterglobaliści spalili kukłę bankiera, górnicy prezesa kopalni, obrońcy zwierząt rzeźnika, Wietnamczycy chińskiego żołdaka, antyklerykałowie tłustego biskupa, lemingi Kaczyńskiego, to by przysłowiowy pies z kulawą nogą nie zaszczekał, i nikt by się nie oburzał.
  Czyli równie dobrze Żydzi mogliby spalić kukłę Polaka. Szanuję za takie tolerancyjne podejście 
  Co bardziej szokujące, lewica, w odwecie za to, że Polacy głośno mówią o tym co ich boli, zaczęła się domagać ograniczenia demokracji w Polsce, czyli odebrania narodowcom ich przyrodzonych wolności i praw, w tym wolności słowa i zgromadzeń. Warto przypomnieć, że podczas II wojny światowej oraz po niej, narodowcom przyrodzone prawa i wolności odbierali naziści i komuniści.
  Domaganie się samo w sobie złe nie jest, wszak kwalifikuje się pod wolność słowa 
  „Mnie cieszy naruszanie tabu w polityce. Uważam, że w polityce i życiu społecznym należy rozmawiać o wszystkich sprawach. Nic nie może być zamiatane pod dywan, nie ma miejsca na żadne trupy w szafie. W tym i relacje Polaków z Żydami nie mogą być tabu, tym bardziej, że wbrew opiniom co poniektórych nie są nieistotnym anachronizmem. ”
  Ciekawe są zatem głosy oburzenia obozu narodowego gdy zaczyna się głośno mówić np. O Jedwabnem, albo pogromie kieleckim.
  „Moim zdaniem relacje Polaków z Żydami to nie domena historii, tylko rzeczywistość dnia dzisiejszego. To współcześnie ambasador Izraela wspiera Paradę Równości w Warszawie, której celem, w moim odczuciu jest sianie demoralizacji i promowanie zachowań szkodliwych dla zdrowia i życia. ”
  Wolność słowa i zgromadzeń, proszę Pana. Jak się nie podoba to robić kontrmanifestację i kropka.
  „To współcześnie państwo Izrael i diaspora żydowska na zachodzie chce wymusić na Polsce przekazanie Żydom majątku Polaków wartego 65 miliardów dolarów. Oficjalnie przy rządzie Izraela istnieje instytucja mająca wspierać tą grabież Polski i Polaków. Oficjalnie tą grabież Polski i Polaków poparło kilkudziesięciu parlamentarzystów z USA i Wielkiej Brytanii lojalnych wobec interesów Żydów.”
  To takie dziwne, że ludzie chcą zwrotu własności swoich przodków? Gdyby Polacy mieli jakieś roszczenia w stosunku do Żydów, byłoby to oczywiście jak najbardziej na miejscu. Typowa egoistyczna, narodowa, pokręcona antylogika xD
  Zagrożeniem dla Polski są doskonałe relacje Izraela i Rosji.
  „Możemy się liczyć z tym, że setki tysięcy polskich obywatelstw są w rękach ludzi, dla których normą jest zabijanie palestyńskich tubylców, kobiet i dzieci, na terytoriach okupowanych przez Żydów, ludzi dla których równie normalne może się stać zabijanie polskich kobiet i dzieci na, w przyszłości, okupowanych terenach. Bo niby czemu Żydzi mieliby nie wrócić do Polski po 80 latach i uznać ziemie polskie za swoją własność, jak potrafili wrócić po 2000 lat do Palestyny i uznać palestyńskie ziemie za swoje – przy pełnej akceptacji całego świata.”
  Sugeruję konsultację z psychiatrą szanowny panie. Izrael stanowi przyczółek cywilizacji zachodniej walcząc z dżihadystyczną dziczą. Ktokolwiek krytykuje zasadność jego istnienia i działania, powinien przejść na islam i wstąpić do Hamasu.
  Warto też pamiętać o tym, że żydowskie pochodzenie chroni Żydów, którzy wyemigrowali z Polski, przed odpowiedzialnością karną ”
  Podstawę prawną poproszę. Jakiś cytat z Kodeksu, czy coś
  „Warto też pamiętać o postawie środowisk żydowskich po zamordowaniu niezwykle prożydowskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, inicjatora budowy muzeum Żydów, polityka, który zablokował ekshumację w Jedwabnem, która zagrażała żydowskiemu kłamstwu o odpowiedzialności Polaków za tą zbrodnie. ”
  Szkoda, że nie zacząłem czytać od tego miejsca,w tedy wiedziałbym, że mam do czynienia z człowiekiem, którego stan zdrowia psychicznego pozostawia wiele do życzenia.

 3. Pomylone pojęcia i brak zrozumienia co jest, a co nie jest prawicą i lewicą, ich symbolami i ważnymi postaciami. Do tego współdziałania osób zdawałoby się z przeciwnych obozów ideowych i politycznych tylko dla materialnych zysków powiększają zamęt. Przykładem moje powiatowe miasteczko, które kiedyś było wojewódzkie. Rządzi w nim koalicja niby centroprawicowego ugrupowania z jawnie lewicową grupą. Jak w takiej sytuacji można usunąć z przestrzeni publicznej pomniki komunistyczne z lat PRl-u? Do tego dochodzi honorowanie nagrodami za wieloletnią pracę w kulturze, niby dziennikarza, który propagował komunizm, przez centroprawicowego prezydenta miasta wspólnie z lewicowym „działacem”. Jak w takiej sytuacji na prowincji i lokalnie naprawiać Polskę? Sprawy zaszły za daleko. To, chcemy czy nie chcemy, lecz życiowo patrząc, musi się polać krew w wojnie domowej, gdzie w rodzinie i wśród sąsiadów będzie bezpardonowa walka o wiarę, miłość, nadzieję, prawdę, dobro i sprawiedliwość. Dla oczyszczenia i jasności sytuacji. Jak ręka albo noga ma gangrenę, to należy ją uciąć dla ratowania całego organizmu. Po 25 latach, a szczególnie po ostatnich 8 latach kolejnych koalicji mamy sytuację gnicia Narodu i Państwa Polskiego. Oczyszczenie przyjdzie jedynie przez bratobójczą walkę. Tak widzę obecne realia w kraju, w społeczeństwie. Zło mocno napiera i góruje, aby je zwyciężyć należy użyć bezwzględnej siły oczyszczającej. Bardzo przykre, smutne i przerażające? Takie są niestety twarde fakty.

 4. Nie! Nie należało do faszystowskiej organizacji Hitlerjugend!! Bo takiej, o ile wiem organizacji faszystowskiej, we Włoszech nie było! Owszem prawdopodobnie, jak wieść ludowa niesie należał do hitlerowskiej, inaczej nazistowskiej lub narodowosocjalistycznej organizacji z Niemiec Hitlerjugend. Czy to ma jakiekolwiek dziś i na przyszłość znaczenie Pani „facetko z pod Łodzi”? Mnie się zdaje, że NIE. Bo należy wybaczać, nie 7 razy, a 77 razy i być miłosiernym oraz nadstawiać drugie policzki cały czas. Do czego bardzo mocno wzywa lewacki papieżyk Franio pierwyj Dzieńdoberek.

 5. Mój ś.p. tata mawiał jeszcze w latach 90 wieku XX, że ci wszyscy komuniści nie odlecieli na księżyc czy na Marsa, a będą bruździć. Nie nastąpiło prawne, naukowe (szczególnie w szkolnictwie i historii) i moralne oczyszczenie i napiętnowanie komunizmu i komunistów na początku lat 90, to obecnie zbieramy śmierdzącą śmietankę. Będzie trudne wszystko, ale to naprawdę wszystko odkręcić. Co nie znaczy, że nie należy spróbować, leczy czy zrobi to PiS? Czy PiS ma dostateczną siłę, chęć, pomysł na dokonanie samoczyszczenie się Polski i Polaków? Czy to jest właśnie TA siła sprawcza i organizacyjna? Mam bardzo wielkie wątpliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here