A jednak! Wojciech Sumliński wyszedł obronną ręką z operacyjnej rozgrywki jaką kilka lat temu zainicjowała przeciwko niemu bezpieka III RP. Autor „Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego” gościł 10 grudnia br. w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie opowiedział m.in. o swojej historii.

Spotkanie, na które przybyło około 200 osób, było bardzo interesujące. Zatajona prawda o śmierci ks. Popiełuszki; ciemna strona Bronisława Komorowskiego; kto stoi za zabójstwem Andrzeja Leppera… To tylko niektóre z poruszanych podczas spotkania wątków. Dziś prezentujemy jeden z fragmentów wypowiedzi Wojciecha Sumlińskiego. Wkrótce kolejne!

Organizatorem spotkania była Pobudka.org

3 KOMENTARZE

  1. Bez przesady !!! Było ze sto osób, lecz nie kilka setek. Choć jak na P(l)[i]otrków do tego Trybunalski czyli taki praworządny i sprawiedliwy (???????), to i ta setka to poważna liczba. Znamienne !!!!!!! – nie było żadnego lokalnego,regionalnego czy ogólnopolskiego polityka z list piotrkowskich, tak z partii rządzących, jak i opozycyjnych. Czyżby bali się prawdy i nie bardzo wygodnych pytań i problemów ???????

  2. Interesujaca historia. Czy nie mozecie dac fragmentow o bezdennej glupocie na swoich lamach? Chetnie poczytamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here