Szantażyści moralni z tzw. Rady Medycznej przy premierze rządu III RP Mateuszu Morawieckim, pełną parą rozpoczęli stręczenie „szczepienia” dzieci. Jeden z tych szantażystów-stręczycieli, Andrzej Horban powiedział, w typowym dla siebie prostackim, tępym stylu akwizytora-naganiacza-propagandysty, że „szczepienia dzieci w wieku od 12 lat powinny ruszyć jak najszybciej”. I dodał „(…) jeśli rodzice dbają o swoje dzieci, ale też o zdrowie babć i dziadków, to powinni dzieci zaszczepić”.

Również, uchodzący w rządzie Morawieckiego za konserwatystę, minister edukacji Przemysław Czarnek, stwierdził, że szczepienia dzieci to – co prawda – nie jest domena jego ministerstwa, jednak liczy on na to, że sami nauczyciele będą roztaczać przed dziećmi perspektywę wspaniałego, bezpiecznego życia po przyjęciu szczepionki, jakie obecnie sami wiodą. A w każdym razie ci, którzy przyjęli eksperymentalny preparat jednego z koncernów farmaceutycznych.

Te wypowiedzi, akceptującego wszystko Morawieckiego, Kaczyńskiego i reszty tej ferajny dowodzą po raz kolejny, że na otrzeźwienie ze strony tzw. elit III RP liczyć już nie można. Widać „(…) inni szatani byli tam czynni…„, a kto już raz posmakował milionów, chciałby ich  smakować coraz więcej, i więcej… Bez względu na dalekosiężne konsekwencje…

Przypominamy więc, że nie tylko Horban, Gut, Simon, Szumowski, Szułdrzyński ukończyli medycynę. Są jeszcze inni lekarze, którzy obserwują, śledzą dane, analizują, wyciągają wnioski, prowadzą własne badania… Po prostu MYŚLĄ, dociekają PRAWDY.

Jednym z takich lekarzy jest toksykolog dr Janci Chunn Lindsay. Apeluje ona o powstrzymanie „szczepionki” na Covid-19, powołując się na obawy dotyczące płodności i krzepnięcia krwi. Poniżej przytaczamy fragmenty jej opracowania opublikowane na blogu jennifermargulis.net .

Zachęcamy do rozpowszechniania tych informacji wszędzie gdzie się da. Koalicja mainstreamowych mediów takich opinii nie toleruje, używając wobec nich jedynie epitetów. Tylko tą drogą możemy umożliwić wielu ludziom poznanie poglądów, których nie usłyszą w TVP, Polsat, TVN i innych mediach, pozostających na usługach wielkich koncernów.  

* * *

„(…) Posiadam tytuł doktora biochemii i biologii molekularnej Uniwersytetu Teksańskiego oraz ponad 30-letnie doświadczenie naukowe, głównie w zakresie toksykologii i biologii mechanistycznej. W połowie lat 90. pomagałam w opracowaniu tymczasowej szczepionki antykoncepcyjnej dla ludzi, która ostatecznie spowodowała niezamierzone autoimmunologiczne zniszczenie jajników i bezpłodność w testach na zwierzętach. Pomimo wysiłków przeciwko temu i analiz sekwencyjnych, które tego nie przewidywały.”

„(…) Po pierwsze, istnieje wiarygodny powód, by sądzić, że szczepionki Covid będą reagować krzyżowo z syncytyną i białkami reprodukcyjnymi w nasieniu, komórkach jajowych i łożysku, prowadząc do upośledzenia płodności i pogorszenia wyników reprodukcyjnych i ciążowych.

(…) dr Bill Gallaher przedstawił doskonałe argumenty, dlaczego można oczekiwać reakcji krzyżowej. Ze względu na podobieństwa w konformacji arkusza beta między białkami wypustek a syncytyną-1 i syncytyną-2.

Nie widziałam jeszcze ani jednego badania immunologicznego, które to obala. Pomimo faktu, że producentom zajęłoby dosłownie jeden dzień, aby przeprowadzić te badania syncytyny, aby to potwierdzić [po otrzymaniu surowicy od zaszczepionych osób]. Minął ponad rok, odkąd po raz pierwszy stwierdzono, że to [organizm atakujący własne białka syncytyny z powodu podobieństwa w strukturze białka kolców] może się wydarzyć.

(…)

Od 9 kwietnia w VAERS odnotowano 100 przypadków poronienia. Istnieją [również] doniesienia o upośledzonej spermatogenezie i odkryciach łożyska w modelach zwierzęcych zarówno naturalnej infekcji, szczepienia, jak i nokautu syncytyny, które mają podobną patologię łożyska, co wskazuje na rolę, w której pośredniczy syncytyna.

Ponadto słyszeliśmy o wielu doniesieniach o nieprawidłowościach miesiączkowych u osób zaszczepionych. Należy to zbadać.

Po prostu nie możemy podać tych [szczepionek] naszym dzieciom, u których występuje 0,002% ryzyka śmiertelności na Covid-19 jeśli są zarażone, ani żadnej większej populacji w wieku rozrodczym, bez dokładnego zbadania tej sprawy.

[Jeśli to zrobimy], moglibyśmy potencjalnie wysterylizować całe pokolenie. Spekulacje, że tak się nie stanie, i kilka niepotwierdzonych doniesień o ciążach w ramach badania, nie jest wystarczającym dowodem, że nie ma to wpływu na całą populację.

Szczepionka Covid powoduje zaburzenia krwi.

Po drugie, wszystkie terapie genowe [szczepionki Covid] powodują koagulopatię. [Koagulopatia – gdy układ krzepnięcia krwi w organizmie jest upośledzony]

To nie jest specyficzne dla jednego producenta. I nie dotyczy to jednej grupy wiekowej. Ponieważ obserwujemy zgony z powodu koagulopatii u zdrowych młodych dorosłych, bez wtórnych chorób współistniejących.

(…) Wiadomo, że naturalna infekcja powoduje koagulopatię z powodu białka kolca. Wszystkie szczepionki na terapię genową kierują organizm do wytworzenia białka kolca.

Zhang i wsp. w [pracy naukowej opublikowanej w Journal of Hematology & Oncology] we wrześniu 2020 r. wykazali, że jeśli wstrzykniesz białko szczytowe myszom, które mają humanizowane receptory ACE-2 na płytkach krwi, otrzymasz również rozsianą zakrzepicę.

Białko kolca inkubowane z ludzką krwią in vitro również powodowało tworzenie się skrzepów krwi opornych na fibrynolizę. [Fibrynoliza to proces rozkładu skrzepów krwi w organizmie]. Białko kolca powoduje zdarzenia trombocytowe, których nie można usunąć w naturalny sposób.

Wszystkie szczepionki należy wstrzymać w nadziei, że można je zmienić, aby chronić przed tym niekorzystnym skutkiem.

Po trzecie, istnieją mocne dowody na ucieczkę odporności (…) na ucieczkę immunologiczną, i że inokulacja pod presją pandemii tymi nieszczelnymi szczepionkami napędza tworzenie bardziej śmiercionośnych mutantów, które zarażają młodszą grupę demograficzną, jak i powodują więcej zgonów związanych z Covid w całej populacji, niż byłoby ich bez tej szczepionkowej interwencji.

Oznacza to, że istnieją dowody na to, że szczepionki nasilają pandemię.(…)”

2 KOMENTARZE

  1. A co na to WHO? Zresztą…oni także śpiewają pod dyktando. To niestety trochę przerażające, że jedyne na czym możemy polegać to nasz zdrowy rozsądek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here