Z uwagi na fakt, że zaprotestowałem przeciw bezprawnemu i brutalnemu użyciu siły przeciwko spokojnemu obywatelowi przez Straż Marszałkowską w dniu 20 lipca.2016 roku, to bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że Marszałek Sejmu Marek Kuchciński złożył wniosek o odwołanie szefa Kancelarii Sejmu Lecha Czapli.

Wniosek Kuchcińskiego trafił do sejmowej komisji regulaminowej i spraw poselskich.

Mam nadzieję, że następnymi w kolejce do wyprowadzenia z Sejmu R.P. będą Komendant Straży Marszałkowskiej oraz ośmiu funkcjonariuszy, którzy naruszyli w dniu 20 lipca 2016 roku moją nietykalność osobistą!

Straż Marszałkowska nie może zachowywać się jak dawne ZOMO i powinna konsultować swoje akcje siłowe z Marszałkiem Sejmu, natomiast na moje pytanie na jakiej podstawie prawnej zostałem zaatakowany,  jeden z funkcjonariuszy stwierdził, że na rozkaz Komendanta Straży Marszałkowskiej!

Gdy zapytałem czy wie o tym rozkazie Marszałek Sejmu, to strażnik w białym mundurze stwierdził, że jego przełożonym jest Komendant, a nie Marszałek Sejmu!

Panie Komendancie Straży Marszałkowskiej przy ul. Wiejskiej w Warszawie podaj się Pan  sam do dymisji   i wstydu Pan sobie oszczędź!!!

Rajmund Pollak

2 KOMENTARZE

  1. Trochę nie na temat! Po tym co zrobił P(ropaganda) i S(ocjalizm) z ustawą o możliwości dalszego zabijania poczętych można napisać i powiedzieć, ba! należy powiedzieć i napisać TCHÓRZLIWE DEMOKRATYCZNOSOCJALISTYCZNE skurwysyny i hóujjeee. Jest to jednak jednocześnie lekcja, że środowiska katolickie i narodowe po 25 latach rzekomej suwerenności państwowej i wolności obywatelskiej NIE MAJĄ swoich politycznych organizacji, że nadal są nie zorganizowane i nie mają swych przedstawicieli w decyzjach – parlament, senat, prezydent państwa, rząd. I to jest problem! Chyba, że Polacy przestali w większości być POLSKIM NARODEM i przestali być wierzącymi, naprawdę wierzącymi KATOLIKAMI. Wówczas wiele by to wyjaśniało. Gra polityczna??? NIE! To oszustwo, kłamstwo i manipulowanie RODAKAMI, chyba, że ich już nie ma.

  2. Trochę nie na temat! Po tym co zrobił P(ropaganda) i S(ocjalizm) z ustawą o możliwości dalszego zabijania poczętych można napisać i powiedzieć, ba! należy powiedzieć i napisać TCHÓRZLIWE DEMOKRATYCZNOSOCJALISTYCZNE skurwysyny i hóujjeee. Jest to jednak jednocześnie lekcja, że środowiska katolickie i narodowe po 25 latach rzekomej suwerenności państwowej i wolności obywatelskiej NIE MAJĄ swoich politycznych organizacji, że nadal są nie zorganizowane i nie mają swych przedstawicieli w decyzjach – parlament, senat, prezydent państwa, rząd. I to jest problem! Chyba, że Polacy przestali w większości być POLSKIM NARODEM i przestali być wierzącymi, naprawdę wierzącymi KATOLIKAMI. Wówczas wiele by to wyjaśniało. Gra polityczna??? NIE! To oszustwo, kłamstwo i manipulowanie RODAKAMI, chyba, że ich już nie ma. Dlatego należy się modlić za nas, za POLSKI NARÓD, z Polskie Państwo o nawrócenie i powrót do fundamentów zasad chrześcijańskiej moralności i nauki. Poniosły mnie emocje, jednak nie cofnę się przed brutalna i wulgarna oceną, że jest to skurwysyńska gra polityczna PiS i całej reszty partyjnych band.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here