Nie będę głosował na Bronisława Komorowskiego, bo Polska powinna mieć lepszego Prezydenta! A oto uzasadnienie:

1.Komorowski nie zażądał od Rosji uczynienia terenu tragedii smoleńskiej w dniu 10.04.2010roku uczynienia miejsca śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i 95 innych znakomitych Polaków terenem eksterytorialnym aż do czasu zakończenia śledztwa!
2. Ówczesny Marszałek Sejmu nie zażądał dopuszczenia przez Rosję na lotnisko w Smoleńsku międzynarodowych, niezależnych ekspertów z NATO!
3. Jako Marszałek Sejmu RP nie zaprotestował oficjalnie przeciw utrudnianiu polskim dziennikarzom dostępu do miejsca niewyjaśnionych dotąd przyczyn unicestwienia wielu przedstawicieli elit Rzeczpospolitej!
4. Jako Marszałek Sejmu RP nie zaprotestował przeciw niszczeniu przez Rosjan dowodów nowej zbrodni bezczeszczenia i okradania ciał poległych pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010r.
5. Jako wpływowy polityk PO nie zaprotestował przeciw perfidnym rosyjskim prowokacjom polegającym na niezgodnym z rzeczywistością wpisywaniem nazwisk na niektórych trumnach poległych, co narażało rodziny tragicznie zmarłych na ból i traumę ekshumacji oraz ponowne identyfikacje!
6. Bronisław Komorowski jako Prezydent R.P. nie był prezydentem wszystkich Polaków lecz tylko stronnikiem Politycznych Oszustów z koalicji PO-PSL, odm którego odciął się w kampanii wyborczej nawet dotychczas wiernopoddańczy PSL asygnując do wyścigu o Pałac Prezydencki własnego kandydata!
7. Jako Prezydent R.P. przedłużył kobietom wiek emerytalny o 7 lat , a mężczyznom o 2 lata, pod cynicznym hasłem „równości” płci każąc wszystkim Polakom pracować do 67 roku życia, lub być bezrobotnym w wieku od 65 do 67 roku życia!
8. Szereg razy Bronisław Komorowski wykazał się brakiem znajomości ortografii ojczystego języka, a moim zdaniem od Prezydenta R.P. należy wymagać znajomości języka polskiego co najmniej na poziomie egzaminu maturalnego!
9. Bronisław Komorowski nie zaprotestował przeciwko współczesnym prowokacjom banderowskim wobec Polaków nadal żyjących we Lwowie i innych miejscowościach dawnych Kresów R.P. włączonych na podstawie układów Jałtańskich do ZSRR!
10. Jako Prezydent R.P. nie wystosował noty protestacyjnej do Prezydenta Ukrainy, gdy Poroszenko powiedział publicznie, że… jest dumny z dokonań UPA,  co oznacza dumę obecnego Prezydenta Ukrainy z faktu zamordowania przez ukraińskich nacjonalistów z UPA i UON setek tysięcy bezbronnych Polaków od niemowląt po starców w latach od 17 września 1939roku aż po rok 1957!
11. Bronisław Komorowski nie wysłał noty protestacyjnej do Parlamentu Ukrainy gdy w kwietniu 2015 roku najwyższy organ przedstawicielski Ukraińców uchwalił, że każdy kto podważa chwałę UPA będzie ścigany przez ukraińskie prawo.

NIE BĘDĄ GŁOSOWAŁ NA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO, BO NIE CHCĘ ZOSTAĆ DEPORTOWANY PRZEZ SOJUSZNIKÓW BANDERYZMU  DO WIĘZIENIA NA UKRAINIE ZA TO, ŻE UZNAJĘ UPA ZA ORGANIZACJĘ ZBRODNICZĄ I DOPUSZCZAJĄCĄ SIĘ LUDOBÓJSTWA NA NARODZIE POLSKIM, NATOMIAST  UKRAIŃSKĄ ORGANIZACJĘ NACJONALISTÓW ORAZ SS GALIZIEN UWAŻAM ZA NAZISTOWSKĄ PRZYBUDÓWKĘ HITLERYZMU!

Rajmund Pollak

7 KOMENTARZE

 1. Wszystko jasne i logicznie uzasadnione.
  Już niedługo jednak dowiemy się ile milionów nadwiślańskich tubylców zupełnie niepotrzebnie zadaje sobie trud dźwigania czerepów na karku, względnie jest tak zdemoralizowanych że zasługuje na eksterminację.

 2. Juz niedlugo nic sie nie dowiemy. Bronek Analfabeta zostal na konsylium brodatych wybrany a glos ludu sfalszowany. Moze wiecej sceptycyzmu panowie?!

 3. Moższe wiendzej ciższy fyPOrczej paaanieeee Lokiiikg! Czy paaan khchdzeższ, aby te zdrone zamgły sószpy prafaaaa?

 4. Logik pisze:
  9 maja 2015 o 13:25
  Nie byłbym takim optymistą. Naturalnie, że ci którzy rozdają karty w tej rozgrywce chowają w rękawach fałszywki. Ale nie przesadzajmy; całej talii nikt nie jest w stanie wprowadzić na lewo do gry. Bez kolaboracji milionowych rzesz tego tzw. ludu nigdy nie doszłoby do umocnienia się u władzy pretorianów upadłego reżimu oraz zaprzedanych obcym interesom służb państwa (polskiego ?). Polacy współpracowali masowo z zaborcami na przełomie wieków XVIII i XIX. Współpracowali jeszcze bardziej masowo z renegatami przez półwiecze powojenne. Współpracują i obecnie w/g motta: liczy się skóra, fura i komóra. Pewnie dlatego mając głębokie kompleksy wobec Niemców – stale im wypominają wybór Hitlera i jego partii do władzy. Przy tym wszystkim nie da się nie dostrzec, że tamten wybór był wyborem dla Niemiec, a nie przeciwko Niemcom. I bez względu na to jak oceniać jego późniejsze skutki dla państwa niemieckiego, a przede wszystkim dla sąsiadów tego państwa – to nie ulega wątpliwości (nie ulega wątpliwości jak mawiała stara niania…), że tamten głos ludu, w tamtym czasie, oddany był w interesie własnego państwa. I tym się różnił zasadniczo od głosów polskiego ludu…

 5. Panie „Sceptimusie” zaPOmniał Pan, w tym POwiedzonku: „najważniejsza jest skóra (chyba chodzi o dwa znaczenia – dobre i drogie ubranie oraz piękne kobiety?), fura (to na pewno chodzi o drogi, wygodny i szybki samochód, prawda?), komóra (tu chyba chodzi również o dwie rzeczy – komfortowy i luksusowy dom oraz o sprzęt RTV/AGD?) i w tym miejscu należy napisać albo POwiedzieć – >kabura< (jak Pan myśli, o co chodzi z tą kaburą?)". Czy aby nie o POwiązania z bandziorami i/lub/albo ; hęę? chęęę?

 6. Jest już po wyborach. Okazuje się kolejny raz, że prawica nie wystawiając JEDNEGO kandydata dostała raz jeszcze po nosie. Mam nadzieję, że panowie Braun, Kowalski, Korwin-Mikke i Wilk wreszcie się dogadają i wystawią jedną, a solidną listę do wyborów sejmowych i senackich. Inaczej znowu będą baty. Próżno o tym myśleć? Jak „SS” pozwoli. Druga tura wygrana Komorowskiego, aby ładnie i demokratyczne oraz propagandowo wyglądało.

Comments are closed.