Segregacja sanitarna
foto. pixabay.com

Koalicja covidowych zamordystów z PiS, KO, Lewicy, PSL i Polska2050 niczego innego nie pragną tylko, by podeptać Konstytucję RP, złamać podstawowe prawa obywatelskie i wprowadzić antynaukową i bezprawną segregację sanitarną. Tylko Wasz silny opór społeczny, którego w Sejmie głosem jest Konfederacja, powstrzymuje ich przed tym antyspołecznym działaniem!

Na czele tego peletonu coraz mocniej widoczny jest Szymon Hołownia, który niedawno ze wzruszenia płakał nad Konstytucją, a dziś żąda jeszcze większych restrykcji pod pretekstem wariantu Omikron i domaga się wprowadzenia w Polsce paszportów covidowych na szeroką skalę. Prawa konstytucyjne milionów Polaków, których chce odseparować od życia społecznego i zabronić dostępu do miejscu publicznych, nie ma już dla niego żadnego znaczenia.

Premier Morawiecki wczoraj wprost przyznał, że jest za wprowadzeniem segregacji sanitarnej w Polsce, PSL żąda tego od dawna (Kosiniak-Kamysz mówił nawet o lockdownie dla niezaszczepionych!), a Lewica najchętniej pozamykałaby miliony niezaszczepionych w domach i całkowicie odcięła ich od życia społecznego.

To jest po prostu obrzydliwe. W takich warunkach przychodzi nam w Sejmie walczyć o fundamentalne prawa obywatelskie!

Paszporty covidowe i segregacja sanitarna nie mają nic wspólnego z walką z Covidem, bo już doskonale wiadomo, że osoby zaszczepione również się zarażają i roznoszą wirusa. To nie ma sensu i potwierdzają to przykłady z kolejnych państw, które stosują to od dawna:

Irlandia – Ok. 93 proc. zaszczepionych, paszporty covidowe w wielu miejscach i jeden z największych wskaźników zakażeń na świecie.
Belgia – Ok. 75 proc. zaszczepionych, paszporty covidowe w wielu miejscach i najwięcej zakażeń od roku.
Holandia – Ponad 72 proc. zaszczepionych (87 proc. dorosłych), paszporty covidowe w wielu miejscach i najwięcej zakażeń od kilku miesięcy.
Niemcy – Ok. 70 proc. zaszczepionych, paszporty covidowe i najwyższe od początku pandemii dzienne rekordy zakażeń
Włochy – 84 proc. zaszczepionych, paszporty covidowe i systematyczny wzrost zakażeń od tygodni.

To tylko kilka przykładów. Tak właśnie w praktyce wygląda „skuteczność i sens” tej koncepcji. Jest to tak samo nieskuteczne, antynaukowe i po prostu głupie, jak innego rodzaju obostrzenia i lockdowny.

Pamiętajmy, tylko jednoznaczny opór społeczny może powstrzymać to postępujące szaleństwo. Gwarantowane w Konstytucji wolności obywatelskie to nie przywilej, tylko PRAWO, którego nikt nie może na odebrać!

Źródło: Konfederacja

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here