W niedzielę największa farsa „wyborcza” od 1989 r.!

W tych okolicznościach zaryzykowałbym nawet uprawnione podejrzenie, że Schetyna nie chce przejąć władzy, bo po cóż miałby brać na siebie to odium największej Zdrady Narodowej, czyli - zgody na złupienie Polski?

2
Foto.: pixabay.com

Wybory już za nami. I choć jeden z komitetów domaga się ich unieważnienia (Konfederacja), inny zaś chciałby ponownego przeliczenia głosów w kilku okręgach w wyborach do senatu (PiS), dla części Polaków to, co wydarzyło się 13 X 2019 roku to zwykła farsa. Do grupy tej należy Bogdan Czajkowski. Zamieszczony niżej tekst jego autorstwa powstał przed wyborami, jednak z powodu tzw. ciszy wyborczej, nie było możliwości jego publikacji (redakcja PROKAPA zbyt późno znalazła się w jego posiadaniu). Zamieszczamy go teraz, gdyż opisuje on ważne okoliczności, które Czytelnik powinien poznać i sam rozważyć. Bogdan Czajkowski nie jest zapewne przypadkiem odosobnionym w takim podejściu do tego, co się dzieje w III RP.

   *  *  *

Oj naiwni, naiwni, naiwni!” – porzućcie wszelką nadzieję (na rozwalenie patologicznego „systemu”, rodem z Magdalenki)! Nie ulega bowiem najmniejszej wątpliwości, że 13 października będzie miała miejsce największa – od kontraktowych „wyborów” w 1989 r. – maskarada „wyborcza”!

W czwartek, 3 października, ujawniłem (w Mediach Narodowych) miażdżące dowody przestępstw Jacka Kurskiego i jego wspólników (w: Biurze Podawczym Sejmu, operetkowej Radzie Mediów Narodowych, Prokuraturze Okręgowej w Warszawie oraz Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia), których ściganie zablokowane zostało przez min. Z. Ziobrę – bez wątpienia – na osobiste zlecenie „szeregowego posła” i Naczelnika Państwa! Bo to on postawił kłamcę Kurskiego na czele TVP i tak ma pozostać (w „demokratycznym państwie prawnym” Kaczyńskiego), aby tumanić Polaków! Dzięki temu propaganda tego osobnika przebija – w ostatnich tygodniach – już nie tylko „propagandę sukcesu” za Gierka (jak wcześniej), bo łajdactwo niektórych „dziennikarzy” i ich rozmówców, przypomina już czasy stanu wojennego! Tu odsyłam do mojej poprzedniej publikacji:

https://www.magnapolonia.org/konkurs-na-prezesa-tvp-byl-ustawiony-bogdan-czajkowski-przedstawia-dowody/

Nie dość jednak na tym, bo owe dowody znają – od ponad tygodnia! – liczne media „totalnej opozycji”, które osobiście zawiadomiłem: TVN i TVN24, Polsat (w tym: red. B. Rymanowski), „Gazeta Wyborcza” (red. A. Kublik), „Dziennik – GP” (z-ca nacz. B. Kasprzycka i red. E. Rutkowska) i wiele innych. I co – wszystkie milczą, jak „zaklęte”! A dzięki temu Kurski do ponad tygodnia może bezkarnie i nieustannie grillować – od rana do nocy – „straszliwe” nagrania Neumanna, w których inkryminowany nie powiedział niczego, czego nie wiedziałby każdy przytomny Polak. Powiedział w nich prawdę, o „standardach”, obowiązujących w „magdalenkowych” partiach! „Grilluje” bezkarnie, bo bez żadnej riposty ze strony mediów „opozycji”. A trudno o lepszą ripostę, jak ujawnione przeze mnie dowody, które jednoznacznie ilustrują „mafijną” zasadę obrony „swoich” (także w „naszych” prokuraturach i sądach „na zlecenie”), obowiązującą również w PiS-ie (którą zarzuca Neumannowi Kur-wizja)! Różnica polega jedynie na tym, że PiS nie jest tak ostentacyjny i znacznie przewyższa przeciwników hipokryzją!

Jednak to nie wszystko, gdy chodzi o opisywaną „omertę”. Dowody przekazałem także pos. Mężydło z PO. [Skądinąd – niektórzy zapewne pamiętają, jak to pajac Brejza uwijał się – w 2016 r. – po mediach, odgrażając się, że „zrobi aferę” z nielegalnego powołania Kurskiego, wskutek „konkursu na… Kurskiego”..?] Mój pełnomocnika zaś powiadomił też o aferze (i dowodach) Nowoczesną, Zielonych i chyba Lewicę..?

Jaki więc wniosek wypływa z powyższego?

Jest on najzupełniej oczywisty – „ktoś” niewątpliwie nałożył kaganiec tym mediom głównego ścieku; zwłaszcza TVN (vide: David Zaslav)! [Bo przecież ta afera aż „prosi się” o nagłośnienie medialne!?] A idąc dalej – teza jest taka, że US-rael (rządzący de facto naszym bantustanem) ostatecznie już zadecydował, że PiS ma wygrać; i to z jak największą przewagą! Bowiem to on podpisywał ukrywane cyrografy z Żydami i sprzeda nas – zaraz po wyborach – pod okupację żydowską! [Pozwolę sobie tu zauważyć, że zgodziliśmy się, co do powyższej konkluzji – z red. S. Michalkiewiczem – w naszej przedwczorajszej rozmowie.]

W tych zaś okolicznościach zaryzykowałbym nawet uprawnione podejrzenie, że Schetyna nie chce przejąć władzy, bo po cóż miałby brać na siebie to odium (hańbę) największej Zdrady Narodowej, czyli – zgody na złupienie Polski? [Tym bardziej, że nadchodzi – wg większości prognoz – okres b. dotkliwej światowej dekoniunktury! A pieniądze (dotacje z budżetu) i tak dostaną.]

Aby dopełnić tej „czary goryczy”, dodam jeszcze jedno. Konfederacja także zna te dowody, zaś ja osobiście przekazałem je G. Braunowi. I co? Także głucha cisza, choć tego już zupełnie nie pojmuję..?! [Bowiem posiadam spore doświadczenie w „wyborczych” kampaniach w mediach (i oby dobry Bóg mi odpuścił!) sprzed lat; a nawet im szefowałem.]

Bogdan Czajkowski

(11 X 2019r.)

2 KOMENTARZE

    • G. Braun w końcu wspomniał o tym; tyle że dopiero 2 dni po „wyborach”, u Roli (od czasu: 53:25 min.)!
      Niestety, b. zdawkowo, pomijając zupełnie tak ważne przestępstwa (i miażdżące ich dowody), jak: sfałszowanie czasu na kamerze, stemplowanie pustych kopert, podrabianie cudzych podpisów; co dowodzi, że nie znalazł nawet czasu na przejrzenie dowodów (a zwłaszcza nagrania monitoringu, na którym to widać), które mu przesłałem. Pominął też szczególnie bulwersujących wspólników przestępstw Kurskiego, tj. prokurator Monikę Harasim oraz sędziego Krysztofiuka!

      https://www.youtube.com/watch?time_continue=3196&v=IoG0p2QJSsA

Comments are closed.