Za kilka dni minie pierwsza rocznica katastrofy smoleńskiej, podczas której zginęła cała 96 osobowa polska delegacja lecąca do Katynia uczcić zamordowanych przez Sowietów w 1940 roku polskich oficerów.


Z okazji tej rocznicy, publicysta Prokapitalizm.pl, Kamil Kisiel przygotował 14-minutowy film przypominający tamte wydarzenia. W opisie do filmu Kamil Kisiel zauważa: „Warto, w rocznicę katastrofy, przypomnieć sobie atmosferę z czasu żałoby. Warto przypomnieć, że naród komunikuje się ze sobą na poziomie ponadpartyjnym i że wydarzenia historyczne są dla wszystkich jego członków wspólne. Katastrofa smoleńska ugruntowała absurdalny front w polskim społeczeństwie, tymczasem powinna być szansą dla ponownego zbudowania więzi narodowych i mocnego formułowania naszego interesu narodowego oraz wymuszania jego realizacji na rządzących. Tymczasem Polacy ciągle patrzą na siebie spod szyldu partyjnego”.
Zapraszamy do obejrzenia filmu…

1 KOMENTARZ

  1. Katastrofa smoleńska ugruntowała absurdalny front w polskim społeczeństwie, tymczasem powinna być szansą dla ponownego zbudowania więzi narodowych i mocnego formułowania naszego interesu narodowego oraz wymuszania jego realizacji na rządzących. Tymczasem Polacy ciągle patrzą na siebie spod szyldu partyjnego”.
    B. dziękuję autorowi za wysiłek włożony w ten film.
    Autor powinien wiedzieć dlaczego przebudzenie zostało przerwane -nagonka medialna mediów polskojęzycznych, wrogich Polsce, sterowanych przez agenturę wpływu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here