Biały Dom odpowiedział na zarzuty sformułowane w publikacjach na stronach portali prisonplanet.com, infowars.com, które sugerowały, że świadoma polityka rządu USA i agencji rządowych, realizującego politykę ograniczania emisji Co2, mającą swoje źródło w wątpliwej teorii o powodowanym przez człowieka ociepleniu klimatu ziemi, doprowadziła w ostatnich dniach do wyłączeń prądu, między innymi w Teksasie.


Poprzez restrykcje wobec przemysłu energetycznego, oskarżanego o niespełnianie kryteriów dotyczących emisji CO2, radykalnie zmniejszyła się możliwość dodatkowego zwiększenia dostarczania ilości energii do stanów nagle ją potrzebujących. Rząd USA neguje, jakoby wyłączenia te miały związek z faktem ograniczenia podaży energii wobec większego popytu na nią w okresie ponownego ataku zimy.
Portal infowars.com przytacza listę decyzji rządowych i wyroków sądowych w sprawach o pozwolenie na budowę nowoczesnych elektrowni węglowych w wielu stanach USA. Ponadto przytacza fakt wyjątku, jaki zrobiono dla General Electric, jednego z głównych fundatorów kampanii Obamy. Informacje o dementi rządu USA powtórzyły główne, mainstreamowe stacje i programy tj. Fox, Drudge Report i inne.

Jerzy Medon


1 KOMENTARZ

  1. Wszyscy razem dazymy do GLOBALIZACJI w jeden rzad swiatowy. Mamy European Union. Chca stworzyc North American Union. Jest kryzys ekonomiczny, imigracyjny, itd. Jest to problem swiatowy specjalnie. Mamy tzw. terroryzm na calym swiecie. Bomby wybuchaja nawet w bylym ZSRR. Z BALAGANU trzeba zrobic tzw. PORZADEK wedlug ich recepty z Council on Foreign Relations, Trilateral Commission i grupy Bilderberg. Chca teraz zalozyc jedna walute na swiecie, wiec zrobili kryzys ekonomiczny. Chca walczyc z terroryzmem globalnym wprowadzajac NEW WORLD ORDER. Prosze wejsc na strone internetowa: http://www.infowars.com, itd. to moze czytelnicy dowiedza sie prawdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here