„Brunatna księga” to nowe dzieło jakie zostało wysmażone spod zdolnych piór tzw. działaczy antyfaszystowskich. Zadali oni sobie trud udowodnienia, że w Polsce narasta brunatna fala.Onet.pl tytułuje news poświęcony „Brunatnej księdze” „Brunatna fala”. Autorzy księgi zamieszczają w niej sporą ilość opisów, z których wynika, że faszyzm zagraża III RP. Okazuje się, że np. jakaś pani ginekolog oskarżała w internecie swoich pacjentów (chyba pacjentki?) o to, że ukrywają swoje pochodzenie. Gdyby był to np. urolog raczej nie miałby problemu z rozpoznaniem pochodzenia mężczyzn.
Jakiś raper z kolei śpiewał o pedałach i lesbijkach: „Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty. Popularnie to pedały i lewe niewiasty. Słowa mojej kasty to: palić, palić, palić! Strzał słowem, strzał słowem, zwyrodnialców zabić!” (cytat za Onet.pl).
Poza tym w „Brunatnej księdze” odnotowano napisy na murach typu „Żydzew” czy „Trele, morele, trele morele – Żydzew to k…wy, cwele”.
Jakiś dziennikarz „Gazety Wyborczej” miał otrzymywać maile o treści: „Naprawdę pedrylu, prosisz się o masaż twarzy. Życzę ci z całego serca, by ktoś ci taki zafundował. Bez poważania i śmierć pedałom”.
Z kolei młody pederasta opowiada jak wsiadał z partnerem do autobusu. Uściskaliśmy się, pocałowałem go w policzek, a gdy wsiadaliśmy do autobusu, trzymaliśmy się za ręce. Wchodziliśmy przednimi drzwiami, tuż obok kabiny kierowcy. Nagle usłyszałem jego krzyk: „Cioto, pokazuj bilet!”. Pasażerowie dorzucili: „Pedały” oraz „Wypad z Polski” (cytat za Onet.pl).
W Krakowie jakiś taksówkarz obrażał Clili Bau, córkę polsko-izraelskiego poety, która przyjechała do Polski z wykładem o Holokauście. „Zaczął na mnie krzyczeć, że Żydzi zabrali terytorium Arabów, że mamy się stamtąd wynosić, że mordujemy, zabijamy. (…) Mówił, że powinniśmy lizać d… Polakom, bo tylko Polacy pomagali Żydom, a inne kraje nas wyrzucały. Po kursie kierowca wyrzucił walizkę kobiety do kałuży” (cytat za Onet.pl).
To tylko niektóre z incydentów opisanych w „Brunatnej księdze”, a których jest ponoć ponad 600. Autorzy raportu nie omieszkali uznać za wielkie zagrożenie faszyzmem i ksenofobią Marszu Niepodległości oraz zapowiedzi powołania Ruchu Narodowego.
Lewackie organizacje, jak widać, nie marnują czasu. Donosicielstwo to ich ulubione zajęcie. Również na Salonie24 nie brakuje donosicieli. Niedawno jakiś „egzemplarz” zadenuncjował tam artykuł z naszego portalu „Pakt fiskalny – über alles!” jako promocję nazizmu. Cóż, ciekawe zatem czy PROKAP będzie jednym z bohaterów kolejnego wydania lewackiej „Brunatnej księgi”?
Paweł Sztąberek

1 KOMENTARZ

Comments are closed.