Witold Gadowski: TVP i TVN utrzymują ludzi w ciemnocie!

0

„Media głównego nurtu, m. in. TVP i TVN utrzymują ludzi w ciemnocie” – powiedział publicysta Witold Gadowski na antenie Radia WNET. Nawiązał w ten sposób do ataku na niego w związku jednym z „Komentarzy Tygodnia” opublikowanym na autorskim kanale na YouTube. Komentarz ten wkrótce usunięty został z platformy.

Gdy za komuny szerzył się wirus antykomunizmu, kościoły były pełne. Co dalej?

W komentarzu tym Gadowski mówił o substancjach, które mogą być pomocne w leczeniu koronawirusa. Jedna z takich substancji znajduje się w popularnych tonikach. Powoływał się przy tym na potwierdzone naukowo opinie specjalistów, które – według niego – są bardzo interesujące. „Donosy zaczęły się sypać ze strony TVP i TVN”. Jak twierdzi Gadowski ich autorem był, „dziennikarzyna TVN” i „podnóżek Kurskiego, beztalencie”. Według niego „donosiciele” kompletnie nie zrozumieli tego, o czy mówił.

Koronawirus – dlaczego ogłoszono pandemię? Skutki sztucznie wywołanej paniki mogą być opłakane

Gadowski odnosi się także do ogólnej histerii jaka zapanowała w związku z pandemią:

„Nie rozumiem tej straszliwej pandemii strachu, która wybuchła wokół tego koronawirusa, bo on uśmierca głównie osoby, które mają choroby towarzyszące”.

Walka z pandemią nie musi być globalna, bo wtedy wszyscy umrzemy

… a także o możliwych konsekwencjach w przyszłości:

„Będziemy mieli epidemię samobójstw. Czy ktokolwiek mówi o tym? Ludzie będą ginąć, bo nabawią się ostrych depresji sytuacyjnych”.

Polecamy cały, bardzo ciekawy wywiad, z Witoldem Gadowskim.