Dlaczego niektórzy żydzi nie lubią Polaków, co kryje się za nazwą Zakonu Synów Przymierza, jak żydzi realizują swoje cele w RP, czym jest antysemityzm, dlaczego w III RP nie można prowadzić normalnej debaty o historii, jaki błąd popełnił prezydent Duda? To tylko nieliczne pytania, na które starali się odpowiedzieć, zaproszeni przez Bełchatowian dla Narodu, paneliści: Stanisław Michalkiewicz, Tadeusz Płużański i Leszek Żebrowski.

Debata z ich udziałem odbyła się 23 września 2017 roku w Bełchatowie. Zapraszamy do jej wysłuchania – prawie 3 godziny pasjonującego spotkania!

2 KOMENTARZE

  1. Miały być zadawane pytania przez publiczność! Nawet 3 pytań nie dało się wcisnąć????? Trochę organizatorzy przedobrzyli. I za bardzo skupiono się na sprawie żydowskiej, a za mało na niemieckiej, ukraińskiej i na innych, czytaj mahometańskiej.

  2. Może większa dyscyplina w czasie wypowiedzi powinna być. Ale gdyby spotkanie trwało nawet 8 godzin to i tak mało kto opuściłby salę. Pan Stanisław Michalkiewicz potrafi wprowadzić ferment nawet tam, gdzie wydawać by się mogło, że wszyscy prelegenci maja podobne poglądy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here