Szkło kominkowe oraz przemysłowe to produkt, który będzie potrzebny zawsze. Szyba kominkowa, wziernik szklany, filtry spawalnicze czy szkło rozpraszające to tylko niektóre produkty z oferty firmy Węgier Glass – renomowanego producenta szkła różnego rodzaju. Czy warto współpracować z tego typu firmami? Na czym taka współpraca polega i jakie niesie korzyści?

Program partnerski korzystny dla obu stron

Na stronach wielu firm, m.in. Węgier Glass można znaleźć informacje o programach partnerskich. Niektóre przedsiębiorstwa prowadzą je mniej starannie nie zachęcając do współpracy, jednak istnieją także firmy u których programy partnerskie naprawdę się opłacają. Wspomniany już Węgier Glass z pewnością należy do tych drugich. Sprzedając szkło kominkowe, filtry IR czy nawet wziernik szklany można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Program skierowany jest do firm sprzedających tego typu produkty. Współpraca z Węgier Glass przynosi korzyści w postaci od 3 do 15% rabatu na każde zamówienie. Każdy dodatkowy 1% rabatu przyznawany jest za każdy przekroczony 1000 zł brutto obrotu. Na start partner otrzymuje 3% rabatu. Pierwszy próg jaki trzeba przekroczyć wynosi 4000 zł brutto. Zasady programu partnerskiego Węgier Glass są bardzo proste i przejrzyste. Przy tym współpraca jest uczciwa dla obu stron, a progi do wzrostu rabatu to naprawdę niewielkie kwoty. Jeśli kontrahent specjalizuje się w sprzedaży szkła i posiada sporą firmę to kwotę 1000 zł może wypracować nawet w 1 dzień swojej pracy.

Do kogo skierowany jest program?

Współpraca z Węgier Glass i udział w programie partnerskim są oczywiście dobrowolne. Jednak, by móc się ich podjąć należy spełniać pewne zasady. Program partnerski jest bowiem skierowany do firm oraz osób zajmujących się sprzedażą detaliczną szkła i akcesoriów kominkowych, świadczących usługi szklarskie, prowadzących biura projektowe lub salony kominków, zajmujących się remontami mieszkań lub planujących wkroczyć na rynek  w celu sprzedaży wspomnianych elementów.

Co można znaleźć w ofercie?

Oferta Węgier Glass jest bardzo bogata. Obejmuje ona szkło dla przemysłu oraz szkło kominkowe. Asortyment skierowany do przemysłu to m.in. szkła techniczne, szkło oświetleniowe, szybki i filtry spawalnicze, filtry szklane czy szło wodowskazowe oraz przeznaczone do wzierników pozwalające wykonać np. wziernik szklany o różnej odporności termicznej. W ofercie kominkowej znaleźć można: szkło kominkowe, podstawy kominkowe, sznury i taśmy uszczelniające do drzwi kominkowych, parawany i ekrany kominkowe oraz „Dry Wiper”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here