Można jeszcze zagłosować w sondzie prezydenckiej Prokapa. Do tej pory głosy oddało 417 czytelników. Zdecydowanie prowadzi Janusz Korwin-Mikke, który uzyskał u nas 316 głosów, co daje mu 76 procent. Na drugim miejscu z 58 głosami znajduje się Jarosław Kaczyński. Dalsze pozycje zajmują: Marek Jurek , Bronisław Komorowski, Andrzej Lepper i Kornel Morawiecki. Siódmy jest Grzegorz Napieralski.


Zapraszamy do udziału w sondażu, który znajduje się na stronie głównej portalu. Kampania wciąż trwa.
P.

4 KOMENTARZE

  1. zastanawiam się jakim cudem Pan Kaczyński ma tyle głosów – to już lepiej Marka Jurka, te same prerogatywy narodowe, a jego rychły minister gospodarki, pan Zawisza, dużo bardziej wolnorynkowy.

  2. Kaczyński idzie w sondażu Prokapa jak burza. Nie wiem czy Korwinowi woda sodowa do głowy nie walnęła z powodu tych 3 procent w notowaniach w TVN-ie. Kompletnie olał udział w debacie internetowej naszego portalu. Nie zdziwię się, jeśli te zaniedbania skończą się dla niego wynikiem 0,5 proc.

  3. paweł, skoro na prokapie Korwin ma 76% poparcia to kogo tutaj ma przekonywać do kolibra? Lepiej niech się produkuje na środku któregoś z miejskich placów. Tutaj ludzie mają poglądy wyrobione.

  4. Dla JKM to 5 minut roboty, a wiem, że tu też są ludzie niezdecydowani. I wiem też, że dzięki nam pewną część udało się przekonać. Ale może być więcej. Cóż, taka to juz jest ta obrzydliwa demokracja, że zabiegać trzeba o każdy głos… Jestem pewny, że Pan Janusz to rozumie.
    Pozdrawiam
    P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here