Brakuje Ci środków na koncie? A może potrzebna jest Ci w bardzo szybkim tempie gotówka, a nie masz możliwości lub czasu wyjścia z domu? Spokojnie!

Zapoznaj się z dostępną ofertą banku Kredyt Obrotomierz! Oferta głównie skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących własne działalności gospodarcze. Jeżeli posiadasz własną firmę i potrzebujesz szybko gotówki na realizację swoich celów, lub po prostu potrzebne są Ci pieniądze na rozwój, czy spłatę zaległych należności, możesz spokojnie złożyć wniosek!

Dużym plusem jest fakt, że nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych planów i pomysłów na wydanie gotówki. Wnioski rozpatrywane są bezproblemowo w ekspresowym tempie drogą elektroniczną. Klient jedynie jest zobowiązany do przedstawienia historii rachunku bankowego dołączonego do wniosku.

Każdy z klientów posiada aż trzy różne możliwości zawarcia współpracy z bankiem. Pierwszy z nich to klasyczny sposób kredytowy ratalny. Jego minimalna kwota wynosi tysiąc złoty, a maksimum jakie posiada potencjalny kredytobiorca to aż 250 tysięcy złoty bez zabezpieczenia. Do tego istnieje możliwość na wygodne rozłożenie rat na okres do 10 lat. Dodatkowym atutem oferty jest możliwość wyboru wielkości spłat. Co nas należy decyzja czy chcemy spłacać ratę stałą czy też malejącą.

Kolejna możliwość pozyskania pieniędzy przez klienta, to limit w rachunku bieżącym – wynosi on taki sam próg minimalny oraz maksymalny jak w opcji pierwszej. Jedynie zmienia się okres, w którym musimy uregulować nasz dług – skraca się on do 12 miesięcy. Jest to w wielu przypadkach wygodniejsze rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli interesują Cię mniejsze kwoty. Limit może być odnawiany co rok. Dlatego każdy ma pewność, że otrzyma ten sam rodzaj oprocentowania i ustalania prowizji.

Ostatnią opcją jest chyba od lat nam dobrze znana karta kredytowa. Jest to rozwiązanie bardzo dobrze znane już w Stanach Zjednoczonych. W Polsce boimy zaufać się tej metodzie kredytowania. Czy słusznie? Karta kredytowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem podczas zakupu towaru przez przedsiębiorców, ponieważ nie ma ona ustalanych dużych limitów, przez co jesteśmy w stanie bardziej kontrolować swoje wydatki. Przedział kredytu wynosi od 1000 aż do 50 000 złotych. Maksymalny okres spłat to 36 miesięcy, czyli pełne 3 lata. Klient otrzymuje darmową kartę kredytową i od razu ma możliwość zawierania transakcji. Karta jest darmowa pod warunkiem, że płacąc nią, przekroczysz limit 300 złotych. W innym wypadku, co miesiąc będzie naliczana dodatkowa symboliczna opłata 4,99 złotych. Okres nienaliczania odsetek to 60 dni. Minimalna spłata kredytu wynosi 3% sumy operacji. Wszystkie inne informacje o opłatach pobieranych przez bank są dostępne na stronie internetowej oraz we wszystkich punktach obsługi klientów.

Dlatego jeśli prowadzisz własną firmę, bez względu na to jak dużą posiadasz działalność, i zastanawiasz się już jakiś czas nad pożyczeniem pieniędzy lub wzięciem kredytu, powinieneś zastanowić się na pewno nad tą dogodną opcją.