Dobór właściwej lokalizacji ma kluczowe znaczenie podczas organizacji szkolenia biznesowego. Jeśli zamierzasz przygotować szkolenie na terenie stolicy, najlepszym miejscem będzie więc samo centrum miasta. Ale czy rzeczywiście można znaleźć oferty wynajmu takich pomieszczeń w rozsądnych cenach?

Jak wynająć salę szkoleniową?

Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie jest rzeczą łatwiejszą, niż mogłoby się wydawać. Firma Dago Centrum oferuje sale szkoleniowe w bardzo dogodnych lokalizacjach. Możliwe jest wynajęcie takiego pomieszczenia na kilka dni, dzień, a nawet określone godziny, co niewątpliwie jest bardzo korzystnym rozwiązaniem podczas organizowania krótszych szkoleń. Sale  szkoleniowe mają różne rozmiary, dzięki czemu możliwe jest zorganizowanie spotkania biznesowego dla każdej grupy z przedziału od 10 do 200 osób.
 
Prestiżowe pomieszczenia

Każda z sal to eleganckie, doskonale prezentujące się pomieszczenie. Są one również świetnie dostosowane pod względem technicznym. Posiadają nowoczesny system nagłośnienia, projektor oraz klimatyzację. Nowoczesny styl tych pomieszczeń i świetna lokalizacja sprawią, że Twoje szkolenie zostanie odebrane jako wyjątkowe.
 
Dobry dojazd komunikacją zbiorową

Pomieszczenia biznesowe znajdują się w budynku Rondo 1, w samym centrum stolicy. Atutem tego miejsca jest bliskość linii metra oraz transportu zbiorowego. Organizując szkolenie w tak dogodnej lokalizacji, ułatwiasz wszystkim zainteresowanym bezproblemowy odbiór programu. Jest to miejsce bardzo dobrze rozpoznawalne, co sprawia, że różne spotkania chętnie organizują tu nawet największe przedsiębiorstwa.
 
Catering oraz wszystko, czego potrzebujesz dla właściwego przebiegu szkolenia

Doświadczony personel zapewnia także kompleksowe usługi z zakresu gastronomii. Wszelkie indywidualne życzenia klienta zostają uwzględnione, dzięki czemu całość szkolenia będzie przebiegać dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.
 
Stylowo urządzone wnętrze, sprzyjające nauce

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, ukazujące wystrój sal szkoleniowych, by wyobrazić sobie jak efektywnie można przyswajać tu wiedzę. Sposób urządzenia wnętrz to idealne połączenie nowoczesności ze stylem i elegancją. Są to idealne warunki do nauki. Organizując szkolenie w jednej z sal konferencyjnych możesz mieć pewność, że spełni ono swoją rolę.
 
Spraw, by Twoje szkolenie zostało zapamiętane

Gdy szkolenie odbywa się w sprzyjających warunkach, możliwe jest zupełne skupienie się na przedstawianym materiale, dzięki czemu łatwiej jest go zapamiętać i wprowadzić w czyn. Dbając o dogodną lokalizację, spełniasz więc kluczowy warunek udanego szkolenia. Dodatkową zaletą jest fakt, iż decydując się na usługi Dago Centrum powierzasz organizację strony technicznej profesjonalistom, a Ty możesz skupić się na tym, co najważniejsze. Prestiżowe wnętrze zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta biznesowego oraz doświadczony personel stanowią gwarancję udanego przebiegu każdego szkolenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here