Victor Thorn, autor trzytomowego opracowania „Hillary i Bill Clintonowie”, dwa dni temu został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu. Miał ranę postrzałową głowy.

Książka kilka lat temu ukazała się w USA, a dla polskiego czytelnika udostępniło ją kilka tygodni temu Wydawnictwo WEKTORY. Portal Prokapitalizm.pl opublikował w ubiegłym tygodniu recenzję tej książki. Recenzja ta spotkała się z bardzo dużym odzewem Czytelników.

Ale co ciekawe, musiała wzbudzić również zainteresowanie za Oceanem, gdyż 4 dni po jej ukazaniu się, na naszego maila przysłany został newsletter sztabu wyborczego Donalda Trumpa z prośbą o wsparcie finansowe kampanii, choć nigdy nie wpisywaliśmy się na listę subskrypcyjną sztabu. Dziś nadszedł kolejny mail.

Książka Thorna zawiera opis bulwersujących wydarzeń z życia małżeństwa Clintonów – są tam epizody dotyczące gwałtów jakie popełniał Bill Clinton zanim został prezydentem USA, domniemanej agenturalnej działalności Clintonów (współpraca z CIA), działalności narkotykowej, czy nawet morderstw, w które mieli być zmieszani Clintonowie, a które dotyczyły osób mogących im zaszkodzić. Dodajmy, że jeden z rozdziałów recenzji zatytułowany jest „Seryny samobójca w otoczeniu Clintonów”. Jak na ironię, autor recenzji, nie dowierzający chyba we wszystkie opisane w książce fakty, zadaje pytanie – jak to możliwe, że skoro Thorn upublicznia te wszystkie fakty, sam jeszcze chodzi po tym świecie? Niestety, pytanie to jest już najprawdopodobniej nieaktualne.

Jak w większości tego typu spraw śledczy stwierdzili, że zgon Thorna nastąpił w wyniku samobójstwa. Aż chciałoby się dodać – czy aby nie z rąk seryjnego samobójcy?

PSz

Źródło: AMERICAN FREE PRESS

7 KOMENTARZE

 1. A co to niby za sensacja ?
  A iluż to yankeskich prezydentów nie miało gówna przylepionego do butów ?
  W żadnym innym kraju świata powiedzenie, że w mętnej wodzie grube ryby się łowi – nie znajduje takiego potwierdzenia jak w USA.
  Ktoś przecież musi w tej brei mieszać, by się nie sklarowała…

 2. Co to jest ” seryjny samobójca”???mozna sie samemu wielokrotnie zabić ?? Ludzie co to jest samobojca ???? SAMObojca ….a dalej seryjny ? ……. Seryjny morderca – ok …….ale co to jest seryjny SEMOBOJCA ???????

 3. Przeczytaj raz jeszcze tytuł jednego z rozdzialow recenzji. Tym razem do końca go przeczytaj i zrozum alegorię.
  Choć nie wiem czy próba zrozumienia nie wypali ci oczu.

 4. Oto komentarz z wykop.pl:
  „Z wykopu to się rzeczywiście niezły śmietnik robi, skoro takie znaleziska lądują na głównej. Niedługo Babcia Jaga z przepowiednią końca świata też trafi w gorące.
  Musicie sobie zacząć zadawać pytania wykopki, to może przestanie się ośmieszać. Dlaczego taki śmieszny gość jakim niewątpliwe był autor tej książki miałby cokolwiek wiedzieć istotnego zza kulis o Clintonach? Przecież ten człowiek był (jeżeli rzeczywiście nie żyje) trzy klasy niżej niż Sumlinski, wątpie by Clintonowie w ogóle o jego istnieniu wiedzieli, a jeżeli już to po co mieliby usuwać tak nieistotny podmiot?
  Zmotywujmy szare komórki na chwilę i pomyślmy, czy jak byśmy startowali na urząd de facto najważniejszej osoby na świecie, to czy zwróciłby naszą uwagę fakt, że jakiś podrzędny maniak piszę sobie dla wątpliwej sławy i pieniędzy jakieś pierdy na nasz temat?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here