Bank zmieniającego się świata? Raczej omijajcie!

Zaprezentowany poniżej klip to idealny przykład współczesnej podprogowej indoktrynacji

3
Foto.: screen z YT

„Od każdego z nas zależy, jak świat będzie wyglądał jutro” – BNP Paribas Bank Polska, „Bank zmieniającego się świata” – jak sam o sobie pisze, prezentuje swój najnowszy klip, w którym przedstawia dość specyficzną wizję owego „świata jutra”.

Według twórców klipu, dzisiejszy świat, a konkretnie Polska, bo to do Polaków skierowany jest film, zabrania ludziom być tymi, kim chcą, niszczy środowisko naturalne, różnicuje zarobki w zależności od płci, dyskryminuje ludzi o innym kolorze skóry… „Naszą odpowiedzią jest działanie” – oto dewiza Paribasu zaprezentowana w klipie, zaraz po ponurej jego części, ukazującej mroki życia w naszym kraju.

Zaprezentowany poniżej klip to idealny przykład współczesnej podprogowej indoktrynacji. Jasne, każdy chciałby być wolny, rozwijać się w czystym środowisku, dużo zarabiać i mieć wielu przyjaciół. Na filmie nie ma mowy o polityce, o ideologii, o instytucjach… Jednak poszczególne wątki filmu idealnie wpisują się we wciskający się coraz bardziej pod nasze strzechy terror „politycznej poprawności”, lansowany przez Unię Europejską czy Stany Zjednoczone. Terror, który sukcesywnie ubierany jest w obowiązujące prawo – zakazów i nakazów.

Takie klipy, jak poniższy, mają za zadanie zmiękczyć umysły Polaków po to, że gdy już dojdzie do wprowadzania politycznych restrykcji, nie zostaną one nawet zauważone, a wręcz uznane zostaną za pożądane. I tak oto niewola staje się „wolnością”, a terror „tolerancją”.

3 KOMENTARZE

  1. Multikulti stalo sie juz faktem, czy tego chcemy czy nie. Wystarczy wyjsc na ulice polskiego, niemieckiego, francuskiego, angielskiego, wloskiego miasta, Mlodzi temat lykaja jak pelikan ryby – szybko i bez zajakniecia sie. Korpole w Lodzi, Warszawie, Berlinie, Paryzu czy Pradze siedza w tak mieszanym towarzystwie z calego swiata, ze juz tego nie rejestruja, ze nie sa w swoim kraju tylko w jakims kolorowym maglu. Ta reklama nie jest juz nawet skierowana do nich tylko do starych – zeby im pokazac, ze gowno nam mozecie zrobic, swiat modelujemy tak jak my chcemy, a wy mozecie jedynie bezradnie sie temu przygladac i powoli przygotowac na New World Order. Chazarska mafia trzyma planete w garsci i to mocno. Stalo sie to mozliwe gdyz przecietny zajadacz chleba mozg ma wielkosci orzecha i do tegio tak wyprany z krytycznego spojrzenia na rzeczywistosc, ze nawet gdyby mu pokazac czarno na bialym, w jakim gownie tkwi to i tak uzna pokazujacego mu fakty za psychicznie chorego i odesle do lekarza… baran zawsze sam wybiera swojego rzeznika. Taka jego nautra.

  2. Bardzo dziękuję za informację, na youtube korzystam z adblocka, więc nawet nie wiedziałem o tej akcji. W dniu jutrzejszym przelewam wszystko i wnioskuję o zamknięcie rachunków. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here