Tylko pytanie co?… Często stosuje się tzw. maskirowkę, poświęca się jakąś ważną z pozoru sprawę po to, by przepchnąć coś znacznie bardziej ważnego. Mam złe przeczucie – tu wcale nie chodzi o dobro Polski (nie III RP, ale Polski).

Przetargi, kontrakty, a może 65 mld USD dla Żydów? Zmiana ambasadora USA w III RP, wyjazd Anny Applebaum, prywatnie żony Radosława Sikorskiego jako „przedstawicielki Polski” na spotkanie Grupy Bilderberg? Sporo tych poszlak…

I jeszcze jedna… Grzegorz Braun już jakiś czas temu sugerował, że „szykują nam okrągły stół bis”. Czy chcą upozorować podcięcie nóg starego stołu, by wystrugać nam nowy?

4 KOMENTARZE

  1. Dorzucić należy jeszcze „wojnę” na Ukrainie, wojny na Bliskim Wschodzie i uciekinierzy z tamtego regionu. I nachodzi pytanie do łba prostaczka – KTO za tym wszystkim stoi, z imienia i nazwiska, CZYJE interesy reprezentuje, JAKIE to interesy? Konkretnych odpowiedzi nie będzie.

  2. Odpowiedz na to pytanie jest prosta: zwieksza sie swiadomosc ludzi na tej planecie i wprowadzenie NWO musi byc przyspieszone i nawet zbrutalizowane by nie zagrozic Ciemnym Silom wladajacym folwarkiem zwanym planeta ziemia. Ich wojsko (politycy, bankierzy) maja pilne zadania do wykonania.

  3. Ale odpowiedź Logik! Zwiększa się świadomość? U kogo i gdzie? Ciemne Siły? Konkretnie kto, z nazwiska i imienia, jakie zajmuje miejsce i stanowiska w hierarchii, gdzie są? No Logik, proszę tak konkretnie, bez wymigania się i krętactwa. I jeszcze uważaj, bo Twój komp można namierzyć, tak samo jak to w którym bunkrze się tchórzliwie chowasz. I tam konkretny sługa Ciemnych Sił, a może i same konkretne, znane z nazwiska Ciemne Siły z rozkoszą Cię przesłuchają za sianie zamętu i nie uleganie Ciemnym Siłom, bo przecież Ty im nie ulegasz i nie ulegniesz? Prawda! Prawdaaaa!!! Ty jedyny nasz ratunek, zbawca i obrońca, Ciemnym Siłom, konkretnym Ciemnym Silom nie ulegniesz i je zwalczysz dla pożytku swojego i nas, Ty nasz Wybawicielu RAAATUUUJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here