Wydawnictwo PROHIBITA Paweł Toboła-Pertkiewicz opracowuje do powszechnego stosowania najskuteczniejszą na świecie szczepionkę antysocjalistyczną według receptury samego Frédérica Bastiata.
Szczepionka jest uniwersalna – może być z powodzeniem aplikowana u ludzi w każdym wieku, szczególnie pozytywne i niemal natychmiastowe efekty przynosi u ludzi skażonych mentalnością socjalistyczną. Szczepionka, po pomyślnym zakończeniu tłumaczenia, jest właśnie poddawana w laboratorium zabiegom redaktorskim. Jej masowa produkcja rozpocznie się na przełomie sierpnia i września. Na rynku pojawi się 19 września 2009 roku. Szczepionka nie będzie posiadać żadnych międzynarodowych certyfikatów ani nie będzie wpisana na listę leków refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, można ją natomiast zamówić już dziś bez recepty i bez kolejek.
Za rekomendacje tej szczepionki niech wystarczą trzy opinie: Friedrich von Hayek pisał o wynalazcy i twórcy tej receptury , że „był geniuszem publicystyki”, a Ludwig von Mises poszedł krok dalej pisząc nawet, że „Bastiat wniósł nieśmiertelny wkład w obronę ludzkiej wolności”. Henry Hazlitt stwierdził jednak najdobitniej, że „Każdy, kto przeczyta i zrozumie Bastiata, może uważać się za skutecznie i dożywotnio zaszczepionego na protekcjonistyczną chorobę umysłu czy mrzonki o państwie opiekuńczym. Bastiat zabił protekcjonizm i socjalizm po prostu wyśmiewając je”.
W przeciwieństwie do innych leków: aplikowanie szczepionki w postaci Dzieł zebranych Bastiata to sama przyjemność! To zarazem najskuteczniejsza metoda zabicia w ludziach socjalistycznego myślenia. Nie zwlekaj zatem i już dziś zamów tę szczepionkę!
Wydawnictwo PROHIBITA Paweł Toboła-Pertkiewicz przygotowuje do druku Dzieła zebrane francuskiego geniusza ekonomii i mistrza wyszukiwania absurdów, Frédérica Bastiata i dzięki temu każdy z Państwa będzie mógł dożywotnio zaszczepić się przeciw socjalizmowi. Będzie to pierwsze polskie wydanie w jednym zbiorze wszystkich najważniejszych dzieł wielkiego francuskiego myśliciela. Wzorujemy się na pierwszym na świecie wydaniu dzieł zebranych, które opublikował amerykański Mises Institute w 2007 roku. Wszystkie prace zamieszczone w naszych Dziełach zebranych są tłumaczone z oryginalnej wersji językowej, tj. języka francuskiego.

Dzieła zebrane zostały podzielone na dwa tomy.
W pierwszym tomie znajdą się następujące dzieła:
Co widać i czego nie widać
Prawo
Państwo
Przeklęty pieniądz
Kapitał i zysk z kapitału
Ekonomiczne sofizmaty cz. 1 i 2

W drugim tomie znajdą się dwie części najważniejszego dzieła Bastiata:
Harmonie ekonomiczne cz. 1 i 2.
Na końcu drugiego tomu zamieszczone zostanie Kalendarium życia Autora.
Ponieważ nasze wydawnictwo nie uczestniczy w procesie, który Frédéric Bastiat zwykł nazywać legalną grabieżą, nie korzystamy z żadnych państwowych dotacji, subwencji i innych form przymusowego finansowania z pieniędzy podatnika naszych projektów wydawniczych.
Wydawane przez nas książki są finansowane z prywatnych pieniędzy. Ponieważ jednak wydanie Dzieł zebranych Bastiata jest w historii naszego wydawnictwa największym i najdroższym przedsięwzięciem, zwracamy się z propozycją wykupienia subskrypcji po bardzo atrakcyjnej cenie.
Cena detaliczna za oba tomy wynosić będzie 120,00 zł (sto dwadzieścia złotych).
W subskrypcji Dzieła zebrane kosztują 80,00 zł (osiemdziesiąt złotych), z wliczonymi już kosztami wysyłki. Dodatkowo, wszyscy subskrybenci, którzy wykupią subskrypcję do końca czerwca 2009 roku, otrzymają wraz z Dziełami zebranymi książkę Wielkie mity Wielkiego Kryzysu autorstwa Lawrence’a W. Reeda (PROHIBITA 2009).
Nie zwlekaj!
Zamów szczepionkę w postaci Dzieł zebranych już dziś!
Szczegóły na www.prohibita.pl/bastiat.html
bastiat-okladka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here