Gospodarka, polityka, historia, kultura, wiara … Prokapitalizm.pl – reaktywacja!

Czytajcie nas i udostępniajcie nasze materiały wszelkimi możliwymi kanałami (Facebook, Twitter, Wykop...)

1

Po kilkutygodniowej przerwie portal www.prokapitalizm.pl wraca. Mamy nowy układ graficzny – na pewno bardziej przejrzysty i dający większe możliwości Czytelnikom w docieraniu do naszych treści. Stajemy się w pełni dostępni dla telefonów komórkowych, smartfonów itp. Pod wieloma względami zaczynamy praktycznie od nowa.

Jedno wszak – mamy nadzieję – nie ulegnie zmianie. Nadal będziemy starali się prezentować ciekawe treści m.in. z dziedziny polityka i gospodarka, i liczymy na to, że będziecie odwiedzać naszą stronę częściej niż dotychczas. Będziemy starali się także pozyskiwać nowych autorów. Również Was zachęcamy do większej aktywności, do nadsyłania swoich tekstów, przedstawiających Wasz punkt widzenia na sprawy polskie, jak również międzynarodowe.

Polska, mimo upływu kolejnych lat od tzw. transformacji ustrojowej z 1989 roku, wciąż pozostaje w rękach etatystów, interwencjonistów, czy jawnych socjalistów. Kapitalizm, wolny rynek, własność prywatna, przedsiębiorczość, autorytet – nie zyskują poparcia wśród społeczeństwa. Ale trudno o to, skoro tym, co oferuje od lat władza jest: biurokracja, etatyzm, reglamentacja, interwencjonizm, dotacje, państwo opiekuńcze, utopia, Unia Europejska i jej dyktat, biorący górę ponad polski interes narodowy. Trudno to wszystko „odkręcić” i skierować bieg dziejów na drogę normalności. Nie rościmy sobie nawet takich ambicji, ale to, co leży w zasięgu naszych możliwości to przynajmniej dostarczanie dobrych treści i materiałów do refleksji. Z drugiej strony – nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie pojawi się ta kropla, która wydrąży skałę…

Czytajcie nas i udostępniajcie nasze materiały wszelkimi możliwymi kanałami (Facebook, Twitter, YouTube, Salon24.pl, Wykop.pl …).

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Redakcja Prokapitalizm.pl

P.S. WAŻNA INFORMACJA!!! Linki do poszczególnych materiałów na naszej stronie nie mają już końcówki „html”. Jeśli gdzieś polecaliście w przeszłości na swoich stronach linki do konkretnych tekstów, należy zmienić adres, kasując końcówkę „html”. Jeśli zaś któryś z Czytelników trafi skądś (np. z Google czy z Facebooka) na artykuł na naszej stronie z adresem z końcówką „html” i ujrzy taki komunikat: „Uuuups … Błąd 404. Przepraszamy, ale strona, której szukasz nie istnieje”, wystarczy, że w pasku adresu wykasuje końcówkę „html”, a następnie odświeży stronę. Przepraszamy za te utrudnienia, ale pełne ogarnięcie tego wymaga jeszcze trochę czasu.

1 KOMENTARZ

  1. Nowy uklad wcale nie jest przejrzysty, poprzedni byl lepszy, Po drugie nadal nie ma tu krytycznych materialow o kapitalizmie, jest typowa nachalna propagadna jak za czasow komuny – prawda jest jedna, jestesmy nieomalni a nasz system jest jedynym slusznym… kto ma inne zdanie jest obrazany i wysmiewany, argumentow jako oreza nie macie. Z zapowiedzi wyzej wynika, ze nic sie w przyszlosci nie zmieni. Ta sama ideologia, te same skostniale myslenie i odwolywanie sie do historii, ktora nijak ma sie do rzeczywistosci. Walka z wiatrakami – to jest to co tutaj znajdujemy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here