Prezentujemy kolejną odsłonę konferencji Fundacji PAFERE „Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo”, która miała miejsce 8 września 2012 roku w Krakowie. Tym razem zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z debaty, której tytuł brzmi „Czy są granice opiekuńczości państwa? Moralne aspekty życia na cudzy koszt i perspektywy na przyszłość”.

W dyskusji wzięli udział: prof. dr hab. Piotr Jaroszyński, red. Stanisław Michalkiewicz, ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz, prof. Jerzy Żyżyński oraz prof. dr hab. Michał Wojciechowski. Debatę prowadził Tomasz Tokarski. Zapraszamy do obejrzenia tej interesującej debaty!

2 KOMENTARZE

  1. Polityczny belkot kilku ignorantow gospodarczych. Taka mala lamiglowka logiczna w zwiazku z tym: pewnego dnia we wsi Kocie Pazury postawiono maszyne co to wszystko produkuje, czego miejscowi wiesniacy potrzebuja. Przestali pracowac, zaczeli zycz. Jednak przyjechal tam w ramach edukacji ktorys z tych ignorantow zeby zrobic wyklad w temacie: Czy są granice opiekuńczości państwa? Moralne aspekty życia na cudzy koszt i perspektywy na przyszłość”. Co on wtedy powie obywatelom Kocich Pazurow?

  2. @Marko: towarzyszu Marko, jak zwykle napisaliście brednie. Proponuję przyjąć leki i udać się na spoczynek umysłowy. Za dużo myślicie, towarzyszu Marko a to źle wpływa na wasze zdolności umysłowe. No chyba że wykonujecie tu zlecone prace na rzecz postkomunistycznych ośrodków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here