Pozbawiona prawa wykonywania zawodu za wyrażenie własnej opinii. „Nowy Despotyzm” w działaniu

2
Foto. Media Narodowe

Pani Doktor Anna Martynowska mocno skrytykowała rząd za decyzje dotyczące epidemii i wskazała, że źródłem koronawirusowej paniki jest ludzka głupota. Wywiadów udzieliła w Mediach Narodowych i wRealu24…skrytykowała koronawirusową psychozę i ujawniła, do jakich patologii w służbie zdrowia doprowadziła ta rzekoma pandemia. 24 lipca Okręgowy Sąd lekarski we Wrocławiu ukarał ją tymczasowym zawieszeniem prawa wykonywania zawodu do 24 stycznia 2021. „Nowy Despotyzm” w działaniu!

Czym zawiniła lekarka?. Stwierdziła, że koronawirus nie jest takim zagrożeniem, jak się nam wmawia i nie ma czegoś takiego jak choroba bezobjawowa. Powiedziała też, że testy nie są wiarygodne, co wynika z ujawnionego przez nią pisma Sanepidu rozesłanego do lekarzy. Dr Martynowska poinformowała też opinię publiczną, do jakich patologii dochodzi w służbie zdrowia w związku z koronawirusem. Podkreśliła, że największym zagrożeniem dla ludzi jest przymusowa kwarantanna, szczepionka nie jest potrzebna, a noszenie maseczek nie ma sensu.

Braun OSTRO w sejmie o cenzurze mediów i lekarzy ws. COVID-19 i zawieszeniu dr Martynowskiej!…

„Pani dr Martynowska miała odwagę wystąpić oficjalnie i na podstawie własnych doświadczeń, od czasu mniemanej pandemii, wyrazić swój stosunek jako lekarz z wieloletnią praktyką, do tej histerii. Czas chyba poważnie rozważyć w czyim interesie działają Izby Lekarskie cenzurując w tak radykalny sposób osoby wyrażające swoje opinie, odbiegające od oficjalnych często niespójnych przekazów medialnych. Telewizyjne kuchty uczące jak smażyć jajecznicę czy jeść krewetki….. w rękawiczkach i maskach uczą nas jak ustrzec się wirusa. Minister niezdrowia powołuje się na anonimowych ekspertów, których opinia podawana jest jako uzasadnienie kolejnych restrykcji. To jest granda i jawna kpina”.

Cały wywiad z dr Martynowską

Źródło: internet

2 KOMENTARZE

  1. Uwalili ja to znaczy, ze powiedziala prawde. Tam chula ogromna korupcja. Jest ksiazka o tych szarlatanach ,,Nowe formy korupcji,, dr Pokak. Masakra.

  2. Sprawia wrażenie, że wie o czym mówi i o co chodzi. Myślę, że takich medyków jest więcej, lecz się boją utraty zawodu, a może i życia, bo tu są ogólnoświatowe siły polityczne i gospodarcze zainteresowane i zaangażowane. Obawiam się, że odwiedzi Panią Doktor seryjny samobójca i Jej podobnych sceptyków pandemicznych też. Zbyt duża władza i pieniądze są w ten światowy spisek włączone. I tu raczej nie chodzi o maseczki i respiratory na, nawet 500 mionów złotych. Tu chodzi o miliardy i władzę, władzę nad umysłami, emocjami i życiem miliardów ludzkich jednostek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here