Co się dzieje ze składkami zmarłych osób, które państwo pod szyldem ZUS-u pod przymusem rabowało przez całe życie? Okazuje się, że przejmuje je … państwo.

Jak podaje portal Bankier.pl, „składki te z kont emerytalnych w ZUS powinny być przenoszone do funduszu rentowego, ale tak się nie dzieje”. Przejmuje je państwo, które w ten sposób rocznie zyskać może nawet 10 mld zł do budżetu, bo – według wyliczeń – takiej kwoty sięgają właśnie roczne umorzenia.

Znów jak na dłoni widać, że III RP to państwo złodziejskie, okrada nas nawet po śmierci.

S

3 KOMENTARZE

  1. no to wiadomo nasze panstwo bardzo”przyjazne”dla swoich obywateli,tylko ukraincy,islamisci i kazachy itp.korzystaja z nas.na nich przeznacza sie wiecej na utrzymanie,niz polak ktory zap….przez wiele lat ma emeryture,i ci co niegdy nie pracowali/tylko pili.pierd…sie,kradli,robili dzieci/maja jakis zasilek niewiele mniejszy niz moja emerytura za 35 lat zap…..

  2. krysia nie narzekaj. Akceptowalas ten system jak miliony innych Polakow wiec masz to na co pozwalalas. Przeciez jest wolnosc i mozesz powiedziec nie, a nawet wziac kamien i rzucic we wladze. Kilka milionow takich i kazdy rzuca kamieniem – bylyby miliony kamieni czego wladza na pewno by sie przestraszyla. Odwagi!

  3. Tak zwana ” 3 er pe ” :(… TO TAKI NAJWIĘKSZY MAFIJNY PRZEKRĘT , ZDRADA STANU , LUDOBÓJSTWO I SABOTAŻ NA SKALĘ TYSIĄCLECIA 🙁 !!!!!!!!!…A BARANY POLSKOJĘZYCZNE ( vide lis i szechter ) NAZYWAJĄ TEN ZBRODNICZY ” państwowy ” TWÓR 🙁 swoim państwem , ojczyzną 🙁 , BAAA ?! A NAWET JAKĄŚ TAM ( Polską ) 🙁 🙁 🙁 .CO JUŻ JEST TOTALNĄ ŻENADĄ !!!!!!!!!…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here